Pytania otagowane jako svn

Subversion (svn) to system kontroli wersji. Został wykonany przez Apache Software Foundation jako następca CVS.

3
Jak zainstalować svn?
Próbuję zainstalować svn i mam problemy. Polecenie, które uruchamiam, to sudo apt-get install svn. Po uruchomieniu tego pojawia się błąd „Nie można znaleźć pakietu svn”. Dlaczego to? Jak to naprawić?

6
Gdzie mogę znaleźć plik binarny Subversion 1.7?
Czy ktoś wie o ppa lub źródle, że mogę uzyskać deber subverison 1.7? Został właśnie wydany wczoraj, więc jestem pewien, że w końcu coś się pojawi. Myślę jednak, że będzie to dobre miejsce do publikowania, gdy coś zostanie wydane.
84 ppa  svn 

2
Jak realizować transakcje za pomocą subversion i https
Właśnie zainstalowałem subversion, a repozytorium jest hostowane na Assembla. Zwykle, kiedy korzystam z systemu Windows, używam po prostu tortoisesvn i monituje mnie o nazwę użytkownika i hasło. Kiedy próbuję dokonać płatności z terminala, nie wiem, jak ręcznie określić nazwę użytkownika i hasło, a po prostu zawiesza się, gdy próbuję dokonać …
34 svn 


5
Jak mogę zainstalować klienta Subversion w Ubuntu?
Patrzyłem na to pytanie: Jak zainstalować svn? Używamy sudo apt-get install subversiondo instalowania subversion na serwerze. Co powinienem zrobić, aby zainstalować klienta subversion? Klient SVN jest potrzebny tylko i nie potrzebujemy serwera na wszystkich komputerach. Nie potrzebujemy również dostępu do GUI na maszynach Ubuntu.

2
Graficzny klient SVN dla Ubuntu 16.04?
Czy są jacyś graficzni klienci svn pracujący pod 16.04? Miałem wcześniej kdesvn, ale nie jest już dostępny z pakietów. Nie jest też rapidsvn. Konsola jest w porządku, ale zawsze miło jest mieć GUI podczas przeszukiwania nielokalnego repozytorium.
22 16.04  gui  svn 

4
Gdzie mogę znaleźć plik binarny Subversion 1.8?
Subversion 1.8 zostało wydane dwa tygodnie temu i jest już dostępne na platformie Windows za pośrednictwem klienta Tortoise SVN. Chciałbym, aby działał na moim Ubuntu 12.04. Sprawdziłem już ppa zespołu Subversion , jednak najnowszą wersją jest 1.7.9. Czy ktoś wie o ppa lub źródle, którego mogę użyć, aby go uruchomić?

1
Jak przygotować automatyczną aktualizację PPA?
Mam kod źródłowy w repozytorium SVN, które jest codziennie aktualizowane. Czy istnieje sposób na wypchnięcie tego pakietu źródłowego do PPA, który aktualizowałby się z pnia SVN i tworzył dla mnie nowe pakiety? Czy też potrzebuję własnego mechanizmu do wypychania nowych pakietów źródłowych dla każdej aktualizacji z magistrali?
21 ppa  launchpad  svn 

4
Brelok SVN i GNOME
Jak naprawić następujący problem: $ svn update Password for 'default' GNOME keyring: svn: GNOME Keyring is locked and we are non-interactive Poszukałem w Google, ale nie mogę znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi.


7
Potrzebuję przejścia z Subversion 1.8 na Subversion 1.7
Zaktualizowałem system z 13.10 do 14.04 LTS. Teraz potrzebuję przejścia z Subversion 1.8 na Subversion 1.7, ponieważ formaty 1.7 vs 1.8 są różne i nie mogę uzyskać dostępu do repozytorium svn mojego zespołu. Nie udało mi się skompilować svn ze źródeł: wiele zależności, dziwne błędy. Nie rozumiem, dlaczego svn nie …
15 14.04  downgrade  svn 

2
Rabbit VCS przestał działać po aktualizacji do 11.10
Z radością korzystam z RabbitVCS od miesięcy. Potem, kiedy zaktualizowałem do Oneric w poniedziałek, Rabbit VCS przestał działać. Jest zainstalowany, ale menu prawego przycisku myszy zniknęło, a odinstalowanie / ponowna instalacja nic nie robi. Wygląda na to, że jest dostępny z linii poleceń, ale GUI chyba zniknął.

1
Czy są jakieś wtyczki SVN do PCManFm?
Do mojego osobistego rozwoju używam SVN i chociaż działa świetnie w moim IDE, chciałbym również zobaczyć rzeczy podczas przeglądania mojego obszaru roboczego w PCManFm. Czy są jakieś wtyczki, które to robią? Nie mogę znaleźć żadnego w Google.
11 lubuntu  svn  pcmanfm 

3
Problemy z pobieraniem kodu z Google Code
Niedawno zaktualizowałem system do Ubuntu 11.10 i od tego czasu nie byłem w stanie pobrać kodu z Google Code. Nie mogę go uzyskać za pomocą svn lub git, ale oba działały przed aktualizacją (więc zakładam, że to problem z 11.10). SVN: $ svn checkout https://project.googlecode.com/svn/ project --username me@gmail.com svn: OPTIONS …
10 11.10  git  svn  ssl 

1
Błąd 1 SV Aircrack-ng [zamknięty]
Zamknięte. To pytanie jest nie na temat . Obecnie nie przyjmuje odpowiedzi. Chcesz poprawić to pytanie? Zaktualizuj pytanie, aby było tematyczne dla Ask Ubuntu. Zamknięte 6 lat temu . Pobrałem już aircrack-ng z repozytorium SVN i próbuję zbudować go ze źródła i oto, co otrzymuję: make -C src all make[1]: …
8 compiling  svn 

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.