Pytania otagowane jako office-communicator-2007


2
Jak wkleić kod do rozmowy Office Communicator
Ilekroć wklejasz kod do Office Communicator, decyduje się on na konwersję połowy kodu na emotikony. Chciałbym temu zapobiec, aby druga strona mogła odczytać kod i go również skopiować. Istnieje możliwość wyłączenia wyświetlania emotikonów w oknie konwersacji, ale nie sądzę, aby miało to wpływ na wysyłane wiadomości.


3
Jak wyłączyć wklejanie HTML w programie Microsoft Office Communicator
Kiedy kopiuję z przeglądarki i wklejam do Microsoft Office Communicator, często wynik jest rażąco destrukcyjny: zawartość obszaru tekstowego spowoduje przewinięcie czatu na stronie lub odtworzenie dokładnych czcionek i kolorów. Obecne obejście polega na wklejeniu najpierw do SlickEdit, a następnie skopiowaniu z SlickEdit i wklejeniu do MOC. Czy jest lepszy sposób?

0
Zapisz historię bezpośrednio
Aktywowałem logowanie do Office Communicator. Ale dzienniki nie są zapisywane bezpośrednio, ale po pewnym czasie. Jest to trochę denerwujące, ponieważ zamknięcie okna czatu uniemożliwi zapisanie dzienników. Czy można skrócić czas lub zmusić komunikator do bezpośredniego zapisywania dzienników?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.