Pytania otagowane jako status

16
Dostajesz curl do wyjścia kod stanu HTTP?
Korzystam curlz wiersza polecenia w systemie Linux do wysyłania żądań HTTP. Ciała odpowiedzi są wypisywane na standardowe wyjście, co jest w porządku, ale nie widzę na stronie podręcznika, jak uzyskać curl, aby wydrukować kod stanu HTTP z odpowiedzi (404, 403 itp.). czy to możliwe?
797 http  curl  status 1
Jak interpretować wynik „service --status-all”
Strona man komendy service wyświetla opcję --status-all, dzięki czemu można sprawdzić status wszystkich uruchomionych usług. Jednak po uruchomieniu polecenia pierwsza kolumna może zawierać -,? lub + np [ - ] postfix [ + ] postgresql-8.4 [ ? ] pppd-dns Czy jest miejsce, w którym mogę poznać znaczenie pierwszej kolumny? Używam …

1
Jak mogę zmienić swój status (dostępny, niewidoczny itd.) W systemie Windows 8 bez otwierania aplikacji?
Aby stać się niewidzialnym, robię co następuje: Otwórz aplikację „Messenger”. Kliknij prawym przyciskiem myszy. Wybierz „Status”. Wybierz „Niewidoczny”. Alternatywnie, istnieją inne aplikacje (takie jak Skype), z których mogę uczynić siebie niewidzialnym. Czy istnieje szybki sposób na zmianę mojego statusu bez otwierania aplikacji?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.