Pytania otagowane jako cable

6
Czy mogę używać kabli PATA do GPIO?
Złącze GPIO Raspberry wygląda bardzo podobnie do starych złączy Parallel-ATA . Mam kilka zapasowych kabli taśmowych dyskietek / HDD PATA. Czy mogę używać tych kabli do GPIO? Wiem, że GPIO ma 26 pinów, dyskietka ma 34, hdd ma 40, ale złącze GPIO znajduje się na krawędzi płytki, więc złącze może …
24 gpio  cable 

3
Jakiego rodzaju kabla HDMI potrzebuję?
Jakiego kabla HDMI potrzebuję, jeśli chcę podłączyć Raspberry PI do telewizora Full HD (1920 x 1080) (który ma wejście HDMI)? Według Wikipedii istnieje 5 rodzajów złączy HDMI: A, B, C, D, E i kilka rodzajów kabli: Standard, High Speed, Automotive. Którego należy użyć?
22 display  cable  hdmi 

5
Czy muszę używać kabla taśmowego do GPIO?
Nie dostałem jeszcze mojego R-Pi, w przeciwnym razie po prostu bym go wypróbował, ale czy potrzebuję kabla taśmowego, aby korzystać z GPIO, czy mogę po prostu podłączyć wiązkę przewodów z pinów do płyty lutowniczej bez lutowania?
16 gpio  cable 

2
Jak mogę używać iMaca jako wyświetlacza zewnętrznego?
Muszę przyznać, że przeprowadzone przeze mnie badania sugerują, że nie jest to możliwe (i że jest to bardziej skomplikowane niż początkowo sądzono). Wyjścia Raspberry Pi HDMI i iMac (przynajmniej te z połowy 2010 roku) nie akceptują wejść HDMI - akceptują tylko wejścia Mini DisplayPort, które zazwyczaj pochodzą z innych produktów …
12 display  cable 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.