Pytania otagowane jako shorthand

13
Wieloliniowy ciąg literału w C #
Czy istnieje prosty sposób na utworzenie literału ciągu wielowierszowego w języku C #? Oto co mam teraz: string query = "SELECT foo, bar" + " FROM table" + " WHERE id = 42"; Wiem, że PHP ma <<<BLOCK BLOCK; Czy C # ma coś podobnego?
1046 c#  string  shorthand 

6
Skrót CSS o wielu właściwościach?
Nie mogę znaleźć poprawnej składni dla stenografii przejścia CSS z wieloma właściwościami. To nic nie robi: .element { -webkit-transition: height .5s, opacity .5s .5s; -moz-transition: height .5s, opacity .5s .5s; -ms-transition: height .5s, opacity .5s .5s; transition: height .5s, opacity .5s .5s; height: 0; opacity: 0; overflow: 0; } .element.show …


8
$ (dokument). już stenografia
Czy jest następujący skrót $(document).ready? (function($){ //some code })(jQuery); Widzę, że ten wzór był często używany, ale nie mogę znaleźć żadnego odniesienia do niego. Jeśli jest to skrót $(document).ready(), czy istnieje jakiś szczególny powód, dla którego może nie działać? W moich testach wydaje się, że zawsze strzela przed gotowym wydarzeniem.Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.