Pytania otagowane jako pins

Może odnosić się do ścieżek przewodzących w obwodzie scalonym, odsłoniętych jako metalowe styki lub szpilki, które są duże w porównaniu i umożliwiają fizyczne połączenie z innymi elementami. Może również odnosić się do metalowych styków połączonych z określonymi ścieżkami na płytce drukowanej w celu łączenia i odłączania zewnętrznych komponentów lub urządzeń peryferyjnych w sposób wielokrotnego użytku.


5
Dlaczego niektóre przełączniki dotykowe mają 4 zaciski?
Zastanawiam się, dlaczego niektóre przełączniki dotykowe mają 4 terminale zamiast dwóch? Na przykład spójrz na te przełączniki , jak na poniższym obrazku: (źródło: pranelectronics.com ) Jaki jest pożytek z dwóch pozostałych szpilek? Jeśli piny dokładnie przeciwnej strony są zawsze zwarte, to dlaczego nie mają tylko 2 piny?
53 switches  pins 3
Rozstaw pinów Arduino
Jak ominąć irytujące odstępy między pinami w Arduino? Gdzie kołek 7 i kołek 8 nie są standardowymi odstępami. Dlaczego jest tak skonfigurowany?
30 arduino  pins  spacing 4
Czy mogę używać analogowych pinów Arduino do mojego projektu jako cyfrowego?
Jestem nowym użytkownikiem Arduino i mam Arduino Uno. Do zrealizowanych przeze mnie projektów użyłem tylko cyfrowych pinów. Buduję mały pojazd, który wykorzystuje silniki krokowe. Skończyły mi się szpilki do sterowania silnikami tego pojazdu. Do czego służą piny analogowe? Czy mogę używać pinów analogowych do sterowania resztą silników krokowych, które podłączam …


2
Jaka jest różnica między INPUT a INPUT_PULLUP?
W nowszych Arduinos można ustawić pinMode do jednego z trzech stanów: OUTPUT, INPUT, i INPUT_PULLUP. Ta strona mówi: Układ Atmega w Arduino ma wewnętrzne rezystory podciągające (rezystory łączące się wewnętrznie z zasilaniem), do których można uzyskać dostęp. Jeśli wolisz używać ich zamiast zewnętrznych rezystorów rozwijanych, możesz użyć argumentu INPUT_PULLUP w …2
Co to są szpilki „powrotne”?
Na złączu VGA znajduje się wiele pinów „uziemiających”. Trzy z nich to czerwony powrót, zielony powrót i niebieski powrót; Ale dlaczego każdy komponent koloru ma swój własny pin uziemienia?
16 vga  pins Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.