Pytania otagowane jako water-heater

W przypadku pytań ogólnie związanych z systemem dostarczania ciepłej wody w typowym budynku mieszkalnym lub handlowym, dotyczących przede wszystkim samego mechanizmu grzewczego (tradycyjny zbiornik podgrzewacza ciepłej wody, podgrzewacze bezzbiornikowe, w tym „punkt użytkowania”, kotły i wymienniki ciepła itp. ).

7
Jak mogę przyspieszyć moją powolną ciepłą wodę?
Nasz podgrzewacz wody (gaz) znajduje się w garażu. To jest 25 do 30 stóp od najbliższego kranu, który, jak sądzę, jest głównym powodem, dla którego tak długo - minutę lub dłużej - dostanie się gorącej wody do mojego domu. Co mogę zrobić, aby skrócić czas potrzebny na przepływ ciepłej wody?

4
W jakiej temperaturze powinienem ustawić podgrzewacz wody?
Kiedy reguluję podgrzewacz wody, jaką temperaturę powinienem ustawić? Czy odpowiedź jest inna, jeśli masz: Obawy dotyczące chorób Zmywarka Małe dzieci lub osoby starsze, które można łatwo spalić Ogrzewanie elektryczne a gazowe Rodzaj hydrauliki (np. PEX lub miedź) Czy jest też preferowana technika sprawdzania temperatury wody po jej wyregulowaniu?


1
Czy płukanie podgrzewacza wody to dobry pomysł?
Powiedziano mi, że podgrzewacze wody gromadzą z czasem osad na dnie i powinny zostać wypłukane (tj. Osuszone, a następnie pozostawione do ponownego napełnienia). Czy to ćwiczenie ma wartość? Czy ta wartość przekracza koszt ciepłej wody utraconej w procesie?
3
Czy napełnianie zbiornika podgrzewacza wody o pojemności 75 galonów bez otwierania kranu może spowodować uszkodzenie?
Miałem dzisiaj trochę snafu w domu, co spowodowało, że pusty zbiornik 75 galonów został napełniony bez otwierania kranu. Kran został otwarty dopiero po napełnieniu zbiornika, co spowodowało wydostanie się długiego strumienia sprężonego powietrza. Martwię się, że to sprężone powietrze mogło spowodować uszkodzenie rur, kształtek lub osprzętu. Czy może tak być? …

6
Jak wysoko podnieść podgrzewacz wody nad podłogę?
Widziałem stojak na podgrzewacz wody w Home Depot, ale ma około 15 "wysokości. To trochę za dużo dla mojej piwnicy. Czy mogę po prostu zrobić taki z 2x4 i sklejką o wysokości tylko 4", w zasadzie wystarczającą, aby móc spuścić wodę taca ociekowa? A może kod wymaga, aby był wyższy?3
Jak działa termiczne urządzenie zwalniające (TRD)
Podgrzewacze gorącej wody Rheem mają w komorze spalania urządzenie zwane termicznym urządzeniem zwalniającym (TRD). Zawiera fiolkę wypełnioną płynem, która wydaje się być zamontowana na elastycznej metalowej płytce. Jest to urządzenie bezpieczeństwa, które powinno zadziałać, gdy temperatura wewnątrz komory spalania przekroczy bezpieczną granicę. Może się to zdarzyć z powodu „występowania par …

9
Czy już czas wymienić podgrzewacz wody?
Moja żona i ja niedawno niedawno zamknęliśmy nasz pierwszy dom. Dom został zbudowany w 1930 roku i doskonale się zestarzał. Para, od której kupiliśmy dom, kupiła go jako wykluczenie w 2006 r. I postanowiła całkowicie przywrócić to miejsce na emeryturę; wykonali wspaniałą robotę i objęli prawie wszystko. Przed przejściem do …Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.