Pytania otagowane jako transformer

2
Co to jest na ścianie garażu?
Właśnie kupiłem dom w zeszłym roku i jest coś z czymś, co wygląda jak sznurek pośrodku instalacji elektrycznej. Dwa zdjęcia pokazują rzecz z daleka i z bliska. Co to za rzecz? Dla porównania, dom został zbudowany w latach 50. i znajduje się w Bay Area w Kalifornii.

3
Zastosowanie transformatora 230V-115V do zasilania 240V
Co by się stało, gdyby twój system zasilania prądem przemiennym wykorzystywał 240 V i używasz transformatora obniżającego napięcie 230 V-115 V? Czy zniszczyłoby to uzwojenie szybciej? Dlaczego istnieje napięcie 230 V-115 V? jakie kraje go używają?

1
Zastępowanie ściemnianego halogenowego światła punktowego ściemnianym lub nieściemnianym światłem punktowym LED
Mam na suficie staroświecki ściemnialny reflektor halogenowy i chciałbym je zastąpić punktowymi światłami LED. Moje pytania to: Czy musiałbym wymienić istniejące transformatory, aby używać ściemnianych reflektorów LED? Jeśli tak, to czy musiałbym również wymienić istniejące transformatory, jeśli zdecydowałbym się na zastosowanie niedoświetlalnych reflektorów LED?


1
Zwiększenie 240 V do wyższego napięcia.
Mój system prądu przemiennego ma napięcie 240 V. Chcę podnieść go na wyższe napięcie, aby podłączyć tymczasowy sprzęt, który potrzebuje co najmniej 400-440 woltów. Jeśli użyję transformatora podwyższającego napięcie 120–240 V, czy sprawi, że moje napięcie 240 V stanie się 480 V?
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.