Pytania otagowane jako wallet


2
Gdzie jest Passbook na iPada?
Zainstalowałem iOS 6 na iPadzie i szukałem Passbooka, ale go nie znalazłem. Sprawdziłem AppStore i nie znaleziono żadnych wyników dla Passbook. Gdzie to jest?
10 ipad  ios  wallet 


1
Program dla programistów do przeglądania stron powiązanych z książeczką
Mam zarejestrowane konto Apple Developer. Nie mogę jednak wyświetlić następujących stron: Portal obsługi administracyjnej iOS https://developer.apple.com/library/prerelease/ios/documentation/UserExperience/Reference/PassKit_Bundle/Chapters/Introduction.html https://developer.apple.com/downloads/index.action?name=Passbook Czy muszę dołączyć do programu dla programistów iOS (99 USD rocznie), aby wyświetlić te dokumenty?

3
Gdzie jest moja aplikacja „Portfel” (ios8.4)
Może to być problem z Wielką Brytanią, wypłata Apple została dziś uruchomiona w Wielkiej Brytanii i zbiegła się w czasie z aktualizacją do iOS 8.4. Ale wciąż mam paszport ... Czy istnieje sposób, aby włączyć portfel, czy po prostu nie został jeszcze uruchomiony w Wielkiej Brytanii?
1 iphone  ios  wallet 

1
Apple Wallet (wcześniej Passbook) - Najlepszy sposób dodawania linków
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z Apple Wallet (wcześniej Passbook) - Chciałbym wiedzieć, czy można dodać hiperłącza na odwrocie portfela? Wygląda na to, że możesz po prostu dodać adresy internetowe, a Apple Auto stosuje do tego tag linku, ale idealnie chcę, aby adres linku był ukryty za tytułem linku, aby …
wallet 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.