Program dla programistów do przeglądania stron powiązanych z książeczką


1

Mam zarejestrowane konto Apple Developer. Nie mogę jednak wyświetlić następujących stron:

Czy muszę dołączyć do programu dla programistów iOS (99 USD rocznie), aby wyświetlić te dokumenty?


Ostatni link, tj. Materiały pomocnicze do Passbooka, wydaje się być niezależnym zagadnieniem: dyskusji.apple.com/thread/4380960?start=0&tstart=0
moey

Jakie masz zarejestrowane konto?
bmike

Odpowiedzi:


2

Tak - te linki są w wersji wstępnej i są chronione dla programistów zarejestrowanych na iOS. Możesz sobie radzić z kontem edukacyjnym - ale większość programistów korzysta z planu 99 USD rocznie, aby uzyskać dostęp do portalu administracyjnego.

Udostępnianie urządzeń do testowania aplikacji na prawdziwych iPhone'ach zamiast na symulatorze wymaga członkostwa, podobnie jak każde oprogramowanie lub dokumentacja przedpremierowa. Jednak Passbook nie jest już dokumentacją przedpremierową; wraz z wydaniem iOS 6 opublikowali publiczną dokumentację , więc możesz to zobaczyć. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tego, do czego członkostwo daje 99 USD rocznie, przejrzyj ich stronę programu dla programistów iOS .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.