Pytania otagowane jako album

4
iTunes 11: Sortowanie albumów według roku
Czy istnieje jakiś sposób sortowania albumów według wykonawców według roku w iTunes? Na przykład: „Coda” jest właściwie ostatnim albumem Led Zeppelin, ale pojawia się jako pierwszy w iTunes. Wolałbym, gdyby posortował albumy według roku, więc „Led Zeppelin” był na górze, a następnie „Led Zeppelin II” i tak dalej (a „Coda” …
17 itunes  windows  album 1
Opublikuj inteligentny album Aperture na Facebooku
Mogę łatwo stworzyć inteligentny album z obrazami z 5 gwiazdkami w określonym dniu. Chciałbym podzielić się nimi z albumem fotograficznym na Facebooku, ale polecenie udostępniania jest wyszarzone, gdy mam wybrany inteligentny album. Jakie inne techniki mogę wypróbować?

1
Jak przenieść z albumu iPhone'a na Maca
Mój iPhone zawiera zdjęcia z rolki aparatu i zdjęcia zsynchronizowane z poprzedniego komputera Mac z albumem iPhone. Dysk twardy zepsuł się na moim komputerze Mac i nie mogłem odzyskać obrazów zapisanych w albumach iPhone'a. W iTunes lub iPhoto mogę odzyskać tylko zdjęcia z rolki aparatu, ale nie z albumów.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.