Pytania otagowane jako tomboy

1
Co zastąpi Tomboy w 12.04?
Słyszałem, że Tomboy jest usuwany w Ubuntu 12.04. Używam go szeroko, a ponieważ jest on podłączony do Ubuntu One, pomyślałem, że będą mieli nowy sposób synchronizacji notatek. dobrze? Będę bardzo smutny, jeśli stracę wszystkie moje notatki.
12 tomboy  12.04 

4
Jak uruchomić Tomboy w obszarze powiadomień podczas uruchamiania?
Próbowałem dodać tomboyw System -> Preferencje -> Aplikacje startowe, ale powoduje to, że okno „Szukaj we wszystkich notatkach” pojawia się przy każdym logowaniu. Chcę tylko, aby działało w obszarze powiadomień, aby można było z niego później korzystać za pomocą skrótów klawiszowych lub menu podręczne ikony obszaru powiadomień.

6
Jak zsynchronizować notatki Tomboy
Ponieważ synchronizacja Ubuntu One Tomboy jest zamykana, jakiej usługi mogę użyć do synchronizacji notatek Tomboy między urządzeniami z Androidem, Windows i Ubuntu? Bez odpowiedniej synchronizacji nie mam motywacji do dalszego korzystania z niego.

3
Jak migrować Tomboy Notes z poprzedniej instalacji?
Korzystałem z Tomboy przy poprzedniej instalacji, jednak synchronizacja Ubuntu One przestała działać (zaktualizowałem kilka wersji Tomboy, i w tym czasie wierzę, że system pamięci zmienił się ... być może powód). Teraz chciałbym przenieść notatki do mojej instalacji Ubuntu 10.10.


6
Tomboy Alternatives [zamknięte]
Zamknięte . To pytanie musi być bardziej skoncentrowane . Obecnie nie przyjmuje odpowiedzi. Chcesz poprawić to pytanie? Zaktualizuj pytanie, aby skupiało się tylko na jednym problemie, edytując ten post . Zamknięte 6 lat temu . W systemie Windows istnieje aplikacja o nazwie Post-It! Notatki Jest to bardzo kompletny program: pozwala …

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.