Pytania otagowane jako pgp

4
Używanie kluczy PGP dla SSH
Używam 4096 bajtowego klucza RSP PGP; skoro SSH korzysta również ze standardu RSA, czy w ogóle możliwe jest użycie klucza PGP jako klucza SSH bez instalowania dodatkowego oprogramowania na serwerze (i tak mało, jak to możliwe na kliencie)?
19 ssh  gpg  rsa  pgp 

4
Sprawdzanie zaufania podpisu za pomocą gpg?
Chcemy używać sygnatur gpg do weryfikacji niektórych aspektów naszych narzędzi do zarządzania konfiguracją systemu. Ponadto chcielibyśmy zastosować model „zaufania”, w którym poszczególne klucze sysadmin są podpisywane za pomocą głównego klucza podpisującego, a następnie nasze systemy ufają temu kluczowi głównemu (i używają „sieci zaufania” do sprawdzania poprawności podpisów przez naszych sysadminów). …

5
Wygeneruj entropię dla klucza PGP
Jestem zalogowany na maszynie wirtualnej zdalnie i próbuję wygenerować 4096-bitowy klucz PGP, po prostu zawiesza się na zawsze, ponieważ nie ma entropii, a ponieważ pracuję za pośrednictwem zdalnego pulpitu, prawdopodobnie nie wykrywa ruchu myszy jako entropii. Jak mogę wygenerować trochę? Próbowałem, cat /dev/urandom > /dev/nullale to nie pomaga.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.