Pytania otagowane jako printing

1
Jak mogę skonfigurować serwer wydruku?
Chciałbym użyć mojego Pi jako serwera wydruku. Moja drukarka jest obsługiwana przez komputer, którego chcę używać jako serwer wydruku. Czy jest wystarczająco szybki i ma na to dość? Jak skonfigurować serwer wydruku z zalecanym obrazem debian?
24 debian  cups  printing 

3
Jak podłączyć drukarkę do szeregowych styków GPIO?
Kupiłem mini drukarkę termiczną od Adafruit. Dokumentacja stwierdza: Ta drukarka jest idealna do współpracy z mikrokontrolerem, po prostu potrzebujesz wyjścia szeregowego 3,3 V do 5 V TTL z mikrokontrolera Ponieważ piny szeregowe na wyjściu GPIO przy 3,3 VI zakładały, że mogę po prostu podłączyć drukarkę bezpośrednio do pinów i działałoby …
15 gpio  serial  printing  uart 

3
CUPS jest zbyt wolny, jak mogę zrobić to szybciej?
Używam CUPS dla mojego Samsung CLP-315 . Działa bardzo dobrze, ale jest zbyt wolny. Wydruk pojedynczej strony zajmuje zwykle pięć minut lub więcej (z pdf). Podczas drukowania gszajmuje 100% procesora. Czy istnieje sposób na wykonanie gs na komputerze drukującym zamiast na pi? a nawet lepiej, w ogóle nie używając gs?

2
Host wydruku 3D / Konfiguracja IDE arduino / Modelowanie 3D
Mam drukarkę 3d reprap i chcę przekształcić ją w rozwiązanie „wszystko w jednym”. Chciałbym móc zamontować mój Rasp (przyjeżdża w poniedziałek), mały ekran itp. Na ramie reprap. ponieważ mam działającą drukarkę 3d, wsporniki do tego nie stanowią problemu. Potrzebuję listy pakietów, które będą działać na raspberry pi, aby: nakarm gcode …
12 arduino  printing 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.