Pytania otagowane jako java

7
Jak zainstalować Java JDK na Raspberry Pi
Jestem doświadczonym programistą Java, który otrzymał Raspberry Pi na Boże Narodzenie. Niestety wygląda na to, że jest w nim zainstalowany tylko Python. Jakie polecenie wpisuję w wierszu polecenia start, w którym zwykle wpisuję startx, aby zainstalować JDK i JRE?

7
Jak mogę uruchomić oprogramowanie Java?
Jaki jest najlepszy sposób na uruchomienie kodu Java na RP? Czy instalacja OpenJDK z repozytoriów Debian / Fedora działa poprawnie? Czy są jakieś poprawki, które należy zastosować w celu poprawy wydajności? Czy jest też dostępna „lekka” JVM dla RP, która działa lepiej / szybciej niż standardowa JVM z OpenJDK? Jeśli …
35 java  jvm 

6
Czy jest dostępny JDK z kompilatorem JIT?
OpenJDK kompiluje się i działa na Pi z powodzeniem, ale jedyną wersją, którą znalazłem, jest wersja bez JIT. Oracle zapewnia taki JDK dla innych wersji ARM, ale nie ARMv6. Czy jest jakiś sposób, aby w międzyczasie uruchomić taką wersję JDK?

4
Jak zaktualizować Java 8 w Raspbian
Mój Raspberry Pi 3 został dostarczony z zainstalowaną wersją Java 1.8.0_65. Nie mogłem zaktualizować go do nowszej wersji przy użyciu apt-get- Zakładam, że nie ma dla niego repozytorium Debiana. Nie wiem, jak to zaktualizować, a zainstalowanie nowszej wersji nie zastępuje istniejącej. Jaki jest najlepszy sposób, aby zainstalować / zaktualizować Javę …
19 raspbian  java  update 4
Java IDE dla Raspberry Pi
Czy ktoś zna dobre IDE Java dla Pi? Próbowałem pobrać Eclipse, ale to nie działało (prawdopodobnie dlatego, że jest zbyt ciężkie). Potrzebuję IDE z niskim zużyciem pamięci RAM i niskim zużyciem pamięci, tak aby faktycznie działało :)
12 java  ide 

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.