Pytania otagowane jako undo-redo


2
Jak skonfigurować skrót IntelliJ (także Android Studio) do CTRL + Y zamiast CTRL + SHIFT + Z?
Domyślny skrót akcji „Ponów” w IntelliJ / Android Studio to CTRL+ Shift+ Zi jest to częsty problem dla użytkowników systemu Windows. Większym problemem jest przypisanie CTRL+ Ydo akcji „Usuń linię” - co powoduje utratę stosu cofania. Aby rozwiązać ten problem, jak można zmienić skrót „Ponów” na CTRL+ Yw IntelliJ?

4
NSInvocation for Dummies?
Jak dokładnie NSInvocationdziała? Czy jest dobre wprowadzenie? Mam konkretnie problemy ze zrozumieniem, jak działa następujący kod (z Cocoa Programming for Mac OS X, 3rd Edition ), ale mogę również zastosować koncepcje niezależnie od przykładu samouczka. Kod: - (void)insertObject:(Person *)p inEmployeesAtIndex:(int)index { NSLog(@"adding %@ to %@", p, employees); // Add inverse …

6
Jak wrócić (ctrl + z) w vi / vim
W zwykłych edytorach tekstu [z całym szacunkiem dla Vima] jest skrót Ctrl+, Zkiedy zrobiłeś coś paskudnego i chcesz wrócić do poprzedniej wersji tekstu. Podobnie jak przycisk WSTECZ w programie Word. Zastanawiam się, jak możesz osiągnąć to zachowanie w Vimie.
108 vim  vi  back  undo  undo-redo 

4
Używasz trwałego cofania Vima?
Jedną z nowych funkcji w Vim 7.3 jest „trwałe cofnięcie”, które pozwala na zapisanie undotree do pliku przy wychodzeniu z bufora. Niestety, nie udało mi się prawidłowo go włączyć lub chyba źle go używam. Oto, czego próbowałem do tej pory: Dodałem do ~ / .vimrc set undofile " Save undos …
96 vim  undo  undo-redo 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.