Pytania otagowane jako atom-editor

Atom to edytor tekstu z możliwością hakowania, stworzony przez GitHub i opracowany na platformie aplikacji komputerowej Electron.

16
Jak zmienić tryb wcięcia w Atom?
Nie byłem w stanie tego rozgryźć. Atom wydaje się używać spacji jako domyślnego trybu wcięcia. Wolę jednak mieć zakładki. Sublime Text ma wbudowaną funkcję przełączania i konwertowania wcięć. Ktoś dowiedział się, jak zmienić tryb wcięcia Atom? Niektóre zrzuty ekranu z Sublime Text:

14
Komentowanie bloków kodu w Atom
Przechodziłem od Webstorm i RubyMine do Atom i naprawdę brakuje mi funkcji z edytorów Jetbrains, w której wybierasz blok kodu i naciskasz CMD+, -a na początku każdego wiersza dodaje się znaki komentarza specyficzne dla języka. ( #dla ruby. //dla js, /*dla css itp.). Czy istnieje wbudowany skrót do Atom lub …
172 atom-editor 

13
Nie masz uprawnień do zapisu w katalogu /Library/Ruby/Gems/2.3.0. (użytkownik Maca)
poniżej jest to, co muszę zrobić. Aby uruchomić specyfikacje, musisz zainstalować RSpec. Najpierw uruchom gem install bundlerw katalogu głównym projektu. Następnie biegnij bundle install. Aby uruchomić pojedynczy niespełniającego plik, uruchom polecenie tak: bundle exec rspec spec/00_hello_spec.rb. Aby uruchomić wszystkie specyfikacje naraz, uruchom bundle exec rspec. Więc wpisałem gem install bundlerw …

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.