Pytania otagowane jako visual-studio-code

Visual Studio Code to edytor tekstowy typu open source dostępny dla systemów Linux, OS X i Windows. Obejmuje obsługę debugowania, osadzoną Git Control, różne rozszerzenia i bogate doświadczenia programistyczne, takie jak inteligentne uzupełnianie kodu. Jest to oprogramowanie open source napędzane przez Microsoft, zbudowane na Electronie, takim jak Atom GitHub.

21
Otwórz pliki zawsze w nowej karcie
Używam Visual Studio Code 1.3.1 z nowo wprowadzonymi kartami. Po kliknięciu plików pierwszy plik otworzy się na karcie. Jeśli nie wprowadzę żadnych zmian w tym pliku, plik z drugim kliknięciem otworzy się na tej samej karcie. Jak mogę tego uniknąć i sprawić, że Visual Studio Code zawsze otwiera nową kartę?

19
Wiele kursorów w programie Visual Studio Code [zamknięte]
Zamknięte . To pytanie musi być bardziej skoncentrowane . Obecnie nie przyjmuje odpowiedzi. Chcesz poprawić to pytanie? Zaktualizuj pytanie, aby skupiało się tylko na jednym problemie, edytując ten post . Zamknięte 2 lata temu . Jak utworzyć wiele kursorów podczas edycji w VS Code? Interesuje mnie zarówno MacOS, jak i …


13
Co to jest „obszar roboczy” w programie Visual Studio Code?
Nie mogę do końca uwierzyć, że zadaję to pytanie, ale nie znalazłem definicji w dokumentacji. W przypadku, gdy nie jest to boleśnie oczywiste, jestem (bardzo) nowy w Visual Studio Code. Na przykład program Visual Studio Code mówi o zastosowaniu ustawień na poziomie użytkownika w porównaniu z poziomem obszaru roboczego . …
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.