Pytania otagowane jako maintenance
3
Przetłumacz Tryb konserwacji na stronę internetową w konfiguracji z wieloma witrynami i wieloma domenami
Przetłumacz Tryb konserwacji na witrynę w konfiguracji wielu witryn i wielu domen Jaki jest właściwy sposób tłumaczenia strony konserwacji (lokalizacja) w środowisku wielu witryn i wielu domen? Konfiguracja składa się z: MAGENTO_ROOT / index.php MAGENTO_ROOT / uk / index.php MAGENTO_ROOT / us / index.php MAGENTO_ROOT / somecode / index.php Załóżmy, …

4
Magento2 ustaw tryb konserwacji
Włączam tryb konserwacji, dodając plik var/.maintenance.flag, ale pojawia się błąd: Unable to proceed: the maintenance mode is enabled. #0 /backup/html/magento2/vendor/magento/framework/App/Bootstrap.php(256): Magento\Framework\App\Bootstrap->assertMaintenance() #1 /backup/html/magento2/index.php(39): Magento\Framework\App\Bootstrap->run(Object(Magento\Framework\App\Http)) #2 {main} Próbowałem nawet włączyć to za pomocą polecenia: bin/magento maintenance:enable Ponadto włączono tryb produkcji, wyczyściłem pamięć podręczną, ale nie otrzymuję strony 503. Proszę pomóż!
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.