Pytania otagowane jako headphones

Hacki związane z używaniem, czyszczeniem i przechowywaniem słuchawek i wkładek dousznych.

8
Jak zapobiec zaplątaniu się słuchawek?
Zazwyczaj trzymam słuchawki telefonu w kieszeni lub w torbie i bez względu na to, jak starannie próbuję je złożyć, zawsze się zaplątują, gdy je wyjmę, co mnie denerwuje. Jak mógłbym temu zapobiec w przyszłości?

4
Jak mogę zapobiec spadaniu kabli z biurka po odłączeniu?
Jestem pewien, że jest to powszechny problem z zarządzaniem okablowaniem: masz mnóstwo kabli biegnących do biurka, które po odłączeniu nie chcą spaść, ale pozostają w łatwo dostępnej pozycji do przyszłego podłączania? Punkty bonusowe za: Nie wymagający cienkiego występu z biurka; Jest wystarczająco wytrzymały, aby obsługiwać grube ciężkie kable, takie jak …

3
Jak mogę lepiej wyczyścić słuchawki umieszczone w uchu?
Mam parę słuchawek, z których regularnie korzystam, w tym podczas ćwiczeń. Są to słuchawki, które siedzą w uchu (wkładki douszne), więc nieuchronnie przyniosą obrzydliwość po kilku zastosowaniach. Mają na nich wyjmowane gumowe końcówki, ale nie sądzę, żeby to pomogło utrzymać wszystko poza częścią głośnika. Od czasu do czasu można łatwo …

4
Jak zreformować wgniecenie włosów z powodu długiego używania słuchawek?
Często noszę słuchawki przez dłuższy czas i mają one tendencję do pozostawiania „wgnieceń” we włosach, pewnego rodzaju depresji w kształcie opaski na głowie. Jak chciałbym: a) Zapobiegaj temu i / lub b) Szybko usuń ten wgniecenie Próbowałem umieścić słuchawki w różnych miejscach, ale bezskutecznie; są albo zbyt niewygodne, aby je …
18 headphones  hair 

6
Jak mogę usunąć strzępy z gniazda słuchawkowego?
Przez większość życia w kieszeni gniazdo słuchawkowe mojego telefonu często zapycha się kłaczkami. Zwykle mogę go wyszarpnąć, ale tym razem zapomniałem i spróbowałem podłączyć słuchawki, ściskając włókna bezpośrednio na dole gniazda. Nie mogę go wyszarpać, jest zbyt głęboko, a moje słuchawki nie wejdą, dopóki tam będzie. Co ja robię?


7
Jak śledzić, które słuchawki są lewe czy prawe?
Zwykle problem ze słuchawkami polega na tym, że nie wiesz, do którego ucha. Oczywiście są pewne małe oznaczenia (takie jak L lub R), ale kto chce je czytać za każdym razem, gdy chcesz ich używać (szczególnie w niektórych ciemnych miejscach). Jakiej metody zwykle używasz do śledzenia, która jest która?
16 headphones 

5
Jak zatrzymać pękanie przewodów słuchawek?
Słuchawki rzadko wytrzymują dłużej niż kilka lat, zanim pękną przewody z powodu ciągłego ruchu, który muszą wytrzymać. Czy jest jakiś sposób, aby powstrzymać mnie przed wydostaniem się z lutownicy lub, co gorsza, kupić nową parę?

6
Jak upewnić się, że nikt nie słyszy nic, gdy słucham muzyki przez słuchawki
Szukam łatwego sposobu, aby sprawdzić, czy ludzie wokół mnie słyszą odgłosy dochodzące z moich (dousznych) słuchawek. Oczywiście zawsze istnieje możliwość zdjęcia słuchawek na chwilę i słuchania, jeśli coś nie słychać, ale ich głośność i bas nie są takie same w każdej piosence, prawdopodobnie nie jest to droga iść, jeśli jesteś …
14 headphones 

3
Jak rozplątać słuchawki
Zazwyczaj jestem trochę leniwy i zapominam o prawidłowym przygotowaniu słuchawek zgodnie z tym pytaniem . Moje splątane słuchawki wyglądają trochę tak: Reorganizacja słuchawek może potrwać wieczność, biorąc ten przewód i umieszczając go tam, i wiele innych skomplikowanych rzeczy. Moje pytanie brzmi: czy jest hack do łatwego rozplątywania słuchawek?
12 headphones 


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.