Pytania otagowane jako maintenance

3
Katalog Joomla tmp - Do czego służy i czy mogę usunąć jego zawartość?
Moja witryna Joomla zużywa obecnie około 100 MB pamięci. Sprawdziłem moje foldery i dowiedziałem się, że tmp folderma około 30 MB i zawiera wiele plików i folderów o nazwach takich jak „install_320e535e4332c2. Niektóre z tych plików są nowsze, inne wydają się znacznie starsze (ponad 1 miesiąc). Sprawdziłem czystą instalację Joomla …

3
Jakie są kluczowe różnice między architekturą oprogramowania Wordpress i Joomla! I jak rozszerza się ich podstawowe funkcje?
* UWAGA: To nie jest pytanie „co jest lepsze”! * Wordpress i Joomla! oba są niesamowitymi systemami CMS typu open source. Jakie są kluczowe różnice 1) w architekturze oprogramowania między Joomla! i Wordpress? 2) w jaki sposób dokonywane są rozszerzenia podstawowej funkcjonalności (out-of-the-box)? i 3) W jaki sposób rdzeń i …

4
Kiedy przejść do nowej wersji głównej?
Dzięki nowej strategii rozwoju nie będzie wersji o nazwie LTS z góry. Z aktualnie opublikowanymi informacjami 3.4 zastąpi ogłoszoną wersję 3.5. Zakładając, że istnieją plany 4.0.4.1,4.2,4.3,4.4 o której godzinie nastąpi migracja witryn do której wersji.
11 maintenance  cms 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.