Pytania otagowane jako image-editing


8
P: Gimp kontra Photoshop
Korzystam z Photoshopa od samego początku. Oprócz niesławnego programu Paintshop Pro jest to jedyny edytor obrazów, z którego korzystałem. Mam zamiar rozpocząć przygodę z wypróbowaniem GIMP, ponieważ wiele osób go poleca. P: W jakich obszarach (jeśli w ogóle) Czy program Excel jest nad programem Photoshop? Ciekawe byłoby wiedzieć od osób, …

4
Jak mogę edytować plik .SVG?
Wikipedia ma bogaty zestaw plików SVG dla anatomii , ale nie mogę dynamicznie wyróżniać różnych narządów lub części, ponieważ nie ma plików źródłowych z warstwami, którymi można manipulować w Photoshopie lub GIMP. Jak mogę edytować plik .SVG?

4
Usuwanie ziarna z odręcznego podpisu
Mam zeskanowany podpis, który próbuję wyczyścić. Byłem w stanie użyć poziomów, aby usunąć ziarno otaczające pismo ręczne, ale nie mogę wymyślić, jak usunąć ziarno z rzeczywistej sygnatury. Po prostu chcę mieć wszystkie maleńkie plamki, które należy połączyć w jedną czarną bezszwową linię. Wydaje mi się, że byłoby to dość łatwe: …Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.