Pytania otagowane jako effects

Pytania dotyczące iluzji lub sztuczek wizualnych w procesie projektowania, czy to z poziomu oprogramowania (np. Photoshop, Illustrator, GIMP), czy techniką.

4
Co powoduje efekt w logo Sonos?
Poniżej znajduje się nowe logo Sonos. Kiedy przewijasz w górę iw dół z obrazem na ekranie, wygląda na to, że fale dźwiękowe pulsują na zewnątrz. Co powoduje ten efekt?
36 logo  effects 

3
Utworzyć kreskowanie w Inkscape?
Jak mogę utworzyć kreskowanie w Inkscape? Chcę stworzyć zwykłe kreskowanie, tak jak na rysunku inżynieryjnym. (Nie interesuje mnie „artystyczne” kreskowanie, takie jak „szorstkie” kreskowanie, jakie ma Inkscape, ani inne tego typu efekty.) Na przykład poniższy rysunek pokazuje, że zastosowano kreskowanie:
5
Jakie są dobre wskazówki dotyczące wyciągania tekstu w programie Adobe Illustrator?
Jestem trochę nowicjuszem w programie Adobe Illustrator i uczyłem się tej aplikacji, próbując wykonać kilka samouczków i odtworzyć fajne rzeczy, które spotykam w Internecie. Biorąc to pod uwagę, mam problem z odtworzeniem efektu znalezionego na poniższym obrazie przy użyciu standardowych opcji „Wyciągnij i fazuj”. Próbowałem również skopiować + wkleić tekst …

2
Jak zaprojektowano ten obraz?
Właśnie natknąłem się na zdjęcie z osobliwym efektem. Nie jestem pewien, jak ukryli oryginalny obraz w liniach (a może warstwach?) Nie było widocznych zmian koloru ani wzoru linii. Jak dokładnie osadzili oryginalny obraz między liniami? I czy jest jakiś sposób, aby osiągnąć ten sam efekt za pomocą Photoshopa? Wizerunek: Ukryty …

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.