Pytania otagowane jako drawing-tablet

14
Czy jest jakiś sposób na użycie tabletu z Androidem jako taniego ekranu dotykowego (wyświetlacza + urządzenia do wprowadzania wskaźnika) w Photoshopie?
Czy jest jakiś sposób (hack; aplikacja komercyjna; itp.), Który pozwala mi używać dowolnego z dostępnych tabletów <300 $ jako urządzenia do wprowadzania pióra na moim komputerze? A konkretnie w Photoshopie? Oferty Wacom są poza moim zasięgiem, a szkoła nie dałaby mi czegoś, czego nie mogliby odzyskać w idealnym stanie, co …


2
Czuły na nacisk rysowanie odręczne ścieżek wektorowych, które można edytować za pomocą narzędzia Szerokość programu Illustrator?
W programie Illustrator możesz wykonywać rysowanie wrażliwe na nacisk za pomocą narzędzia Kropla (jeśli ustawisz Szerokość na Nacisk w ustawieniach po dwukrotnym kliknięciu ikony). Możesz także dostroić szerokości ścieżek za pomocą narzędzia Szerokość. Ale nie można używać obu na tym samym szkicu. Kropla tworzy wypełnione obszary, a narzędzie Szerokość działa …


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.