Pytania otagowane jako configuration

2
Dlaczego dostaję tylko odcienie szarości / monotony, kiedy stosuję kolory w programie Adobe Illustrator?
Kiedy próbuję zmienić kolor po wykreśleniu JPEGobrazu w programie Illustrator i rozwinięciu go, staje się szary. Próbowałem wielu zmian kolorów, ale wynik jest zawsze taki sam. Dlaczego nie mogę zmienić koloru na nic innego niż szary na obrazie, który prześledziłem w programie Adobe Illustrator? Jak mogę zmienić kolor śledzonego obrazu?


1
Inkscape w systemie Windows: jak zmienić domyślną jednostkę na piksele dla nowych dokumentów?
Stworzenie tego pytania i udzielenie odpowiedzi. W nowych dokumentach utworzonych przy użyciu domyślnego szablonu domyślną jednostką jest (USA) lub mm (Europa). Ponieważ pracuję głównie nad dokumentami wyświetlanymi na ekranach, najbardziej interesuje mnie ich pomiar w pikselach (eksport do formatu png jest również ułatwiony). Jak zmienić jednostkę dokumentu domyślnego?

1
Jak ustawić milimetry jako domyślną jednostkę miary w programie Adobe InDesign?
Prawie wszystkie moje wymagania projektowe są podane w milimetrach, a nie punktach, pikach lub innych klasycznych pomiarach. Projektuję dla gier planszowych, a specyfikacje drukarki zawsze wymieniają ich wymagania w odniesieniu do marginesów i spadów, a nie punktów i pik. Przesuwam się od robienia układów w programie Illustrator (który z przyjemnością …
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.