Pytania otagowane jako glue


4
Mocny klej do przymocowania części do płytki drukowanej
Szukam rekomendacji dla silnego kleju, który byłby łatwy do ręcznego nakładania w ilościach produkcyjnych. Służy do mocowania pionu z tworzywa ABS między dwoma płytkami drukowanymi. Epoksyd działałby, ale musieliśmy się upewnić, że ustawiony czas był wystarczająco długi, aby zapobiec zbyt szybkiemu stwardnieniu.
23 pcb  mechanical  glue 

17
Jak to naprawić w obudowie bez klejenia?
Mam obudowę i chcę naprawić / umieścić STM32 w środku, przekaźnik, a później prawdopodobnie małą płytkę drukowaną. Jednak STM (STM32F103C8T6) i przekaźnik nie mają otworów do ich naprawy ... i nie chcę ich kleić, ponieważ może później chcę zmienić / dodać komponenty. Jak najlepiej to zrobić? Uwaga: kabel USB będzie …
21 heat  enclosure  glue 

4
Jak tranzystory BJT działają w stanie nasyconym?
Oto, co wiem o NPJ BJT (Bipolar Junction Transistors): Prąd emitera podstawowego jest wzmacniany razy HFE w kolektorze-emiterze, dzięki czemu Ice = Ibe * HFE Vbeto napięcie między emiterem bazy i, jak każda dioda, wynosi zwykle około 0,65 V. VecJednak nie pamiętam . Jeśli Vbejest niższy niż minimalny próg, tranzystor …

4
Jaka rodzina logiki jest najlepsza dla hobbystów ogólnego przeznaczenia?
Muszę kupić kilka logicznych układów scalonych. Którą rodzinę powinienem dostać? HC? HCT? Który rodzaj najlepiej jest leżeć w pudełku z częściami, aby uzyskać maksymalną zgodność z nieprzewidywalnymi przyszłymi projektami? Szeroki zakres dostaw, brak wymagań dotyczących ekstremalnych częstotliwości itp. Wejścia Schmitta? Otwarte wyjścia?
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.