Pytania otagowane jako living-cost

16
W jaki sposób bogaci obywatele zarabiają na życie, jeśli miejsca pracy są zastępowane przez roboty i są zlecane na zewnątrz?
Kilkadziesiąt lat temu praca fabryczna mogła wspierać żonę i dzieci aż do przejścia na emeryturę, oferowali ubezpieczenia, świadczenia itp. Teraz nie ma już związków zawodowych, te prace, a także prace techniczne i obsługa klienta są zlecane na zewnątrz, a wszystko, co pozostało w USA, jest głównie zastąpiony przez maszynę lub …

3
Czy w Stanach Zjednoczonych wysokie płace w regionach takich jak Nowy Jork i Kalifornia równoważą wysokie koszty utrzymania?
Dobrze wiadomo, że koszt życia w Nowym Jorku znacznie przewyższa koszt życia, powiedzmy, na wsi w Luizjanie. Dobrze wiadomo również, że płace w Nowym Jorku znacznie przewyższają płace na wsi w Luizjanie. Moje pytanie brzmi: kto wyjdzie na przód? Aby to wyjaśnić, pozwólcie, że zaproponuję eksperyment myślowy (nie jestem pewien, …
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.