Pytania otagowane jako mp4

5
Konwertuj .mov na .mp4
Chcę przekonwertować .movna .mp4! Zapisałem wideo z iMovie, ale jest w .movformacie! Jak przekonwertować to na .mp4? Używam MacBooka i chcę udostępnić go na swoim telefonie, ale mój telefon nie może otworzyć .movformatu wideo.
68 macos  video  imovie  mp4  mov 3
Jak kodować pliki MP4 za pomocą kodeka H.264 (lub x264) w AVIDemux?
Próbuję skonfigurować AVIDemux z kodekiem X264 za pomocą tego samouczka. Oto, co następuje, gdy dojdę do ./configure --enable-mp4-outputpolecenia Thomas-Phillipss-MacBook:x264 tomdabomb2u$ sudo ./configure --enable-mp4-output Password: Unknown option --enable-mp4-output, ignored Found no assembler Minimum version is yasm-0.6.2 If you really want to compile without asm, configure with --disable-asm. Więc spróbowałem. Thomas-Phillipss-MacBook:x264 tomdabomb2u$ …
2 macos  mp4  h.264  encoding 


1
Automatyczne dodawanie napisów do filmów MP4?
Używam hamulca ręcznego do konwersji różnych filmów do formatu MP4, dzięki czemu mogą być odtwarzane przez iPhone / iPad ... ale domyślnie hamulec ręczny nie zawiera napisów wewnątrz plików wyjściowych. Szukam partia rozwiązanie, które pozwoli mi to zrobić (dzięki czemu mogę wykonać 20-30 plików jednocześnie, nie tylko jeden po drugim).
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.