Jak mogę usunąć podpis, gdy zostanie zapisany w Preview.app?


17

Jak mogę usunąć podpis, który wstawiłem za pomocą Preview.app?

Mogę edytować lub usuwać wszystkie pola tekstowe, ale podpis wydaje się jakoś zablokowany.


Co to za plik? Wizerunek ? pdf?
Matthieu Riegler

To jest pdf. Pierwotnie utworzyłem plik (formularz) w programie Illustrator, ale zastąpiłem oryginał za pomocą podglądu. Po ponownym otwarciu w programie Illustrator tekst ulega zepsuciu, więc muszę ponownie odtworzyć oryginalny formularz.
Murdoch

Czy usuwasz podpis, który jest przechowywany w aplikacji Preview, czy chcesz zmodyfikować dokument podpisany i zapisany za pomocą podglądu?
bmike

bmike. Chcę zmodyfikować dokument, który podpisałem i zapisałem przy użyciu podglądu. Nie próbowałem usunąć podpisu zapisanego w aplikacji.
Murdoch

Odpowiedzi:


9

Możliwe jest wypróbowanie
Plik> Przywróć do> Przeglądaj wszystkie wersje ...

choć sądzę, że będzie to zależeć od tego, jak daleko sięga historia wersji. Nie byłem w stanie odkryć, jak daleko by to było i jak długo można to uratować.


1

W Yosemite nie można usunąć podpisu Preview.app. To jest błąd. Miałoby to prawie sens, gdyby podpisanie dokumentu zamroziło cały dokument, ale można edytować każdą inną adnotację.

Próbowałem zamaskować podpis za pomocą wypełnionego pola, a następnie nałożyć na niego podpis. Wygląda na to, że działa i dokument zostaje zapisany, ale po otwarciu nowy podpis zniknął. (Kolejny błąd.)


0

Udało mi się to zrobić za pomocą prostokątnej adnotacji w menu Narzędzia -> Adnotacja -> Prostokąt. Upewnij się, że pokrywa on podpis i po prostu dopasuj tło i obramowanie do koloru tła dokumentu (w moim przypadku biały).


Wydaje się, że to nie działa, gdy próbujemy narysować nowe podpisy na górze, ponieważ zawsze umieszczane są poniżej prostokąta
David Nathan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.