Ustaw domyślny podgląd preview.app na „tylko zawartość”


1

Czy jest jakiś sposób na domyślne wyświetlanie podglądu treści (tylko w Mountain Lion)?


Hmm - wszystkie elementy, które klikam w Finderze otwierają się w widoku tylko zawartości. Czy próbowałeś ustawić to dla jednego lub dwóch elementów, a następnie zamknąć aplikację?
bmike

Ciekawy. Tak, to w zasadzie pierwsza rzecz, jaką robię dla każdego dokumentu, który otwieram ... nie zrobił tego. Nawet ponowne otwarcie tego samego dokumentu.
DilithiumMatrix

Jeśli utworzysz nowe konto użytkownika, przypuszczam, że pasuje ono do zamierzonego zachowania. Jeśli tak, możesz usunąć swoje preferencje dla tej aplikacji i mam nadzieję przywrócić domyślne zachowanie.
bmike

Więc uważasz, że moje preferencje zostały w jakiś sposób uszkodzone / złamane? „Usuń preferencje” oznacza usunięcie odpowiedniego pliku plist? Czy wiesz, który / gdzie?
DilithiumMatrix

Odpowiedzi:


1

Szukałem czegoś, co wydaje się być przeciwieństwem tego, co chciałeś (tj. Aby wszystkie pliki PDF były otwarte i pokazywały „Miniatury” każdej strony, podobnie jak opcja w menu „Widok”.

W związku z tym w społeczności wsparcia Apple odkryłem:

https://discussions.apple.com/thread/4582012

Wydaje się, że musisz przejść do Preferencje & gt; PDF & gt; odznacz opcję „Zawsze pokazuj pasek boczny” obok opcji „Otwieranie po raz pierwszy”.

Mam nadzieję, że to trochę pomaga! (?)


Dziękuję Ci! Wreszcie: ulga od mojego cierpienia. Nie mogę uwierzyć, że przegapiłem to pole wyboru ...
DilithiumMatrix

Wydaje się, że to nie działa w przypadku podglądu plików .doc. Czy to błąd, czy ktoś ma jakieś inne sugestie?
drury

Nie ma opcji „Zawsze pokazuj pasek boczny” dla obrazów, np. Jpeg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.