Przypomnienia wychodzące w niewłaściwym czasie


0

Mam codzienne przypomnienie, które jest uruchamiane o 3 nad ranem. Wydaje się jednak, że uruchamiają się około godziny 22:00 zarówno na moim Macbooku, na moim iPhonie, jak i na moim iPadzie. Czemu? Jak mogę to zatrzymać?


1
Czy to działa tak samo (źle przez 5 godzin) ze wszystkimi przypomnieniami, czy tylko tym? To brzmi jak problem ze strefą czasową, ale zamiast odpowiadać, mam tylko pytania dotyczące testowania ustawień przypomnienia, wydarzenia w kalendarzu i alertu budzika o tej samej porze, od 9 do 10 minut) i zobaczenia, co się dzieje .
stuffe

Miałem kilka problemów przypominających to, ale znacznie gorzej: odeszli dni z góry. Przypomnienia, które odbędą się w niedzielę, zaczynają się w środę ... To rzadkie zjawisko, ale wow, po prostu dziwne.
Terrance Shaw

Mam nowe informacje: zdarzają się powtarzające się przypomnienia, których nie zaznaczyłeś jako wykonane, ale następne powtarzające się przypomnienie jest replikowane za kulisami. Przykład: Mam codzienne przypomnienie, które nie zostało oznaczone jako wykonane przez kilka dni.
ninjaneer
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.