Jak naprawić skanowanie HP Officejet 7210 w Mountain Lion?


0

Mam drukarkę / skaner HP Officejet 7210. Kiedyś korzystałem z podglądu do skanowania, używając File/Import from scanner. Jednak od czasu przejścia na Mountain Lion opcja jest wyszarzona.

Wcześniej opcja ta zawierała podmenu, w którym musiałem wybrać opcję „Uwzględnij urządzenia sieciowe”. Następnie pojawiła się drukarka podłączona przez Ethernet i mogłem skanować. Teraz nie ma już podmenu.

Image Capture mówi również, że nie są podłączone skanery, a przeglądanie drukarek / skanerów w preferencjach i kliknięcie „otwórz skaner” pokazuje okno dialogowe z szarym przyciskiem „skanuj”.

Czy ktoś wie, w jaki sposób mogę sprawić, aby skanowanie HP Officejet 7210 znów działało, z podglądem lub z innym oprogramowaniem?


Kombinacja mojego skanera drukarek HP stale ulega awarii od ML.
Max Ried

Odpowiedzi:


1

Nagle drukarka pojawia się teraz bezpośrednio w menu Podgląd. Nie mam pojęcia, co się zmieniło. Tak więc na wynos jest to, że „Uwzględnij urządzenia sieciowe” już nie istnieje i jest zawsze włączone. Jeśli drukarka się nie wyświetla, zamknij programy, wyłącz drukarkę i spróbuj ponownie. Może pojawić się później.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.