Jak wyłączyć wyszukiwanie słów trzema palcami?


16

Właśnie uaktualniono do systemu Mac OS X Mountain Lion i do tej pory go kocham.

Jedną z rzeczy, na których mi nie zależy, jest to, że teraz stukanie palcami trzema palcami - lub coś w tym rodzaju - wywołuje wyskakujące okienka z definicją słowa, które zostało stuknięte.

Jest to mniej niż wygodne, ponieważ używam MiddleClick, aby ustawić ten konkretny gest stuknięcia, aby działał jak kliknięcie środkowym przyciskiem.

Czy jest jakiś sposób na wyłączenie tego zachowania?


Z jakiej wersji zaktualizowałeś?
Daniel

Dla przypomnienia, ta funkcja istniała w Lionie.
daviesgeek

1
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Uaktualniono z Lion, ale tak naprawdę nigdy nie zauważyłem tej funkcji, ani żadnych problemów z nią zakłócających MiddleClick (co tak, jest aplikacją innej firmy). Wyłączyłem funkcję wyszukiwania i zweryfikowałem, że MiddleClick rzeczywiście nie działa, co jest wstydem. MagicPrefs jest opcją, ale trzykrotne kliknięcie środkowym kliknięciem wydaje się nieco niepewne.
Terrance Shaw,

1
Dziwne. Na marginesie usunąłem tag „macbook-air”, ponieważ tak naprawdę nie jest to odpowiedni tag dla twojego postu.
daviesgeek

3
Natknąłem się na dokładnie ten sam problem, a potem dowiedziałem się, że BetterTouchTool zawiera funkcje MiddleClick i współpracuje z Mountain Lion.
Leonid Szewcow

Odpowiedzi:


25

W Preferencjach systemowych w obszarze gładzika, a następnie Wskaż i kliknij , odznacz Wyszukaj .

wprowadź opis zdjęcia tutaj


To, w połączeniu z MagicPrefs, wydaje się załatwić sprawę. Bardzo zobowiązany!
Terrance Shaw

Nadal działa w Yosemite
Benjamin Intal

1
W Sierrato teraz nazywa się „Spójrz w górę i detektory danych” i jest opcja top.
nerdwaller

2

Nie jestem pewien, co to jest „środkowe kliknięcie”, brzmi to jak narzędzie innej firmy, więc dopóki nie dowiemy się, co masz na myśli i co ma to zrobić, tak naprawdę nie mogę pomóc na tym froncie.

Powiedziałbym jednak, że istnieje różnica między stuknięciem 3 palcami a stuknięciem potrójnym. Większość ludzi oznaczałaby stuknięcie potrójne, czyli stuknięcie 3 razy, podobnie jak podwójne kliknięcie oznacza dwukrotne kliknięcie. Dla jasności jestem pewien, że masz na myśli stuknięcie 3 palcami (wszystkie trzy palce za jednym razem jednym stuknięciem) - to drobna kwestia, ale pomoże ci lepiej zdefiniować problem.

Jeśli po wyłączeniu funkcji wyszukiwania trzema palcami w odpowiedzi Daniela Lawsona zatrzyma to wyszukiwanie słownika, ale nie pozwoli na użycie narzędzia MiddleClick, może to sugerować, że jest po prostu niezgodne z Mountain Lion, a ja skontaktuj się z programistą w celu uzyskania pomocy.


1
„środkowe kliknięcie” jest standardem odkąd Douglas Engelbert wynalazł mysz. Apple był właściwie jedynym sprzedawcą, który nie wysyłał myszy z trzema przyciskami (lub więcej!). Obecnie masz lewy przycisk myszy, prawy przycisk myszy, a następnie naciśnij kółko przewijania, aby kliknąć środkowym przyciskiem myszy. Ciekawostka: przewijanie w górę i przewijanie w dół to czwarty i piąty przycisk standardowych myszy.
djeikyb

0

Właśnie odkryłem tę usterkę przechodzącą od Lwa do Mavericksa. Dobrym rozwiązaniem jest odwzorowanie go na kliknięcie 3 palcami. To wydaje się działać dobrze.

Uwaga: używam BetterTouchTool, który jest znacznie potężniejszym narzędziem do wiązania gestów i klawiatury. Ponieważ występuje ten sam problem, prawdopodobnie jest to większy problem niż tylko błędne oprogramowanie.


MagicPrefs załatwił sprawę. BetterTouchTool przestał działać po stuknięciu trzema palcami po wyłączeniu funkcji wyszukiwania. Oczywiście MagicPrefs wyłączył przeciąganie trzema palcami. : /
djeikyb
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.