Przyspieszyć przejście między przestrzeniami?


11

Czy można przyspieszyć przejście między przestrzeniami? Często otwieram moje aplikacje w trybie pełnoekranowym, ale chciałbym, aby przejście było nieco szybsze, czy istnieje sposób, aby to przyspieszyć (tj. Kiedy uderzę Ctr rightarrow, przesuwa się o jedną spację do drugiej szybciej niż ustawienie domyślne).


1
Szybkie wyszukiwanie to znalazło . Jednak używa SIMBL, więc nie próbowałem.
gentmatt,

Myślę, że trochę się wstrzymam, ponieważ SIMBL wydaje się nieco niejasny i wolałbym nie instalować go, ale dokładnie tego, czego szukam. Dzieki za sugestie!
rudolph9

W Super User jest duplikat , ale to nie odpowiada na pytanie.
Lri,

apple.stackexchange.com/questions/17929/... osiąga to samo i działa w nowszych wersjach OS X
sudo rm -rf slash

Odpowiedzi:


1

To czego szukasz to TotalSpaces .

Nowa wersja ma możliwość całkowitego usunięcia opóźnienia. Jak dotąd działa świetnie.


1
Doceniam odpowiedź, ale naprawdę szukam czegoś, co mógłbym wykonać w wierszu poleceń, niż aplikacji, którą musiałbym kupić, chciałbym móc włączyć to do moich plików dot
rudolph9,

1
Słyszę cię! Twoja potrzeba jest bardzo podobna do mojej, i to byłaby pierwsza nagroda. Po pewnym czasie nie mogłem znaleźć opcji wiersza polecenia. :( Niestety nie wygląda jakby to jest OS X Domyślne ustawienie dla tej i TotalSpaces może użyć typu HotPatching podejścia podobną do SIMBL.
kawalkada

TotalSpaces faktycznie usuwa przejście, ale przerywa przełączanie aplikacji CMD-Tab.
Gav

@Gav: Używam „TotalSpaces 2” 2.1.20 na Mavericks i być może dlatego, że używam zamiennika Cmd + Tab innej firmy o nazwie „[ manytricks.com/witch/](Witch) ”, ale to pięknie współpracuje z Witch'd Cmd + Tab'ing. Błyskawicznie, animacja bez przełączania przestrzeni, to sen!

0

Nie jestem pewien, czy to działa, ponieważ sam tego nie przetestowałem, ale znalazłem tutaj polecenie terminala :

Wyłącz animację przełączania przestrzeni w terminalu, wpisując: defaults write com.apple.dock workspaces-swoosh-animation-off -bool YES && killall Dock

Aby włączyć ponownie, wpisz następujące polecenie: defaults delete com.apple.dock workspaces-swoosh-animation-off && killall Dock

To całkowicie wyłącza animację i nie jestem pewien, czy tego właśnie chcesz, ale wyobrażam sobie, że jeśli animacja zostanie całkowicie wyłączona, przełączanie między spacjami byłoby natychmiastowe.

Mam nadzieję że to pomoże!


6
To przestało działać w 10.7.
Lri
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.