Konwerter Magsafe na USB-C do ładowania Macbooka Pro 2016 [duplikat]


15

Pozostało mi kilka standardowych ładowarek MagSafe 2 i chcę go używać z moim nowym MacBookiem 12.

Czy są jakieś adaptery, których mogę użyć do konwersji tych ładowarek Magsafe w ładowarki USB-C, które współpracują z MacBookiem 12 ”lub MacBookiem Pro 2016?

Odpowiedzi:


2

Wielu sprzedawców wysyła i wysyła MagSafe do adaptera USB-C na rynku:

http://forums.macrumors.com/threads/how-about-a-magsafe-to-usb-c-converter.1877907/

Kupiłem dwa adaptery Magsafe na USB-C na Aliexpress, ale żadne z nich nie działa.

Lampka zasilania na złączu Magsafe jest włączona, aw menu Apple symbol ładowania baterii jest aktywny przez kilka sekund, ale bateria faktycznie się nie ładuje. Sprzedawca pokazał mi zwrot pieniędzy po tym, jak pokazałem mu film z próby.

Upewnij się, że rozumiesz zasady zwrotu, jeśli nie chcesz jeść kosztów testowania prostowników.


Więc jak było?
mvmn

Ten rodzaj produktu wydaje się bardzo zawodny! Wiele osób mówi, że to nie działa, trzymałbym się z daleka.
owlswipe

Świetna odpowiedź! Łatwo jest podłączyć przewody, w rzeczywistości zaprojektowanie systemu ładowania wymaga więcej kosztów, niż będzie tego warte.
bmike

1

Taki produkt nie może istnieć: Apple opatentowało technologię MagSafe, a zatem taki produkt byłby nielegalny. Nawet gdyby został stworzony, MacBook prawdopodobnie wykryłby go jako fałszywą ładowarkę i przestałby się ładować tak, jak robią to urządzenia z iOS .

Możesz jednak łatwo podłączyć niedrogi kabel USB do USB-C do standardowego portu USB z tyłu monitora Thunderbolt i ładować stamtąd MacBook USB-C. Oto jeden taki kabel na Amazon za 11 USD .

Jest to bezpieczniejszy, prostszy, bardziej niezawodny i mniej unieważniający sposób ładowania komputera MacBook Pro 2016 bezpośrednio z monitora (np. Wyświetlaczy Apple Cinema lub Thunderbolt) bez konieczności korzystania z innego gniazdka zasilającego laptopa (lub wydawania prawie 100 USD na nowym zasilaczu i kablu od Apple).

Osobiście korzystałem z podłączonego kabla; działa dobrze ładowanie moich urządzeń USB-C.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Uwaga: Prawie każdy kabel USB do USB-C będzie tutaj działał, wystarczy poszukać takiego z pieczęcią Benson, jak ten, który podłączyłem.

Uwaga 2: Użytkownik bmike dodaje, że powinieneś mieć pewność, że otrzymasz kabel USB-C, który obsługuje dostarczanie energii; ten, z którym się powiązałem, robi.


7
Ładowanie MacBooka przez standardowy port USB brzmi bardzo nieefektywnie (a nawet niemożliwe, gdy MacBook jest uruchomiony) ze względu na maksymalne wyjście 2.1A portów USB.
StandardNerd


5
@owlswipe Macbook Pro 2016 ładuje przy 4,2 @ 20,2 V, port USB to 2,1 A przy 5 V. Nie ma ich nawet na tym samym boisku pod względem dostaw energii. Zdecydowanie sugeruję usunięcie tej odpowiedzi, ponieważ jest ona naprawdę zła. Komputer Mac prawie nie ładuje się ze standardowym portem USB, a port USB wyświetlaczy nie wytwarza wystarczającej mocy, aby urządzenie pozostało naładowane podczas pracy, nie mówiąc już o ładowaniu baterii.
Todd Dabney

1
Tylko wyjaśnienie dotyczące: „Taki produkt nie może istnieć”. Taki produkt mógłby istnieć, gdyby Apple go wyprodukował lub gdyby firma Apple licencjonowała tę technologię innej firmie. Więc nie jest dokładnie dokładne, że nie może istnieć. To prawda, że ​​te rzeczy się nie wydarzyły i nie istnieją.
Gal

1
Ta odpowiedź jest po prostu błędna na kilka sposobów: * Wydaje się, że istnieje i działa: elecjet.com/products/anywatt * Standardowy port USB z tyłu monitora osiągnie maksymalny poziom MAYBE 10-11W. Nowoczesny 15-calowy MBP zużywa prawdopodobnie 20 W na biegu jałowym, do co najmniej 70-80 W. Podczas ciężkiej pracy. Użycie kabla USB z tyłu NIE naładuje działającego
Macbooka

1

Nie chcę być sprzeczny, ale wyjdziesz lepiej, jeśli sprzedasz swoje istniejące adaptery MagSafe i kupisz adaptery USB-C PD. Istnieje kilka naprawdę świetnych, takich jak:

Spodziewam się, że w ciągu kilku miesięcy pojawią się baterie, które zapewnią również odpowiednie złącza prądowe, dzięki czemu unikniesz przede wszystkim potrzeby zasilania z sieci. Ponieważ jest to standard, na rynku pojawia się coraz więcej wyświetlaczy, listew zasilających i ładowarek innych producentów, od momentu zakupu komputera MacBook „One”.

Lepiej być:

  • lepszy koszt
  • bardziej wydajne i wyższe napięcie ładowania przy mniejszym prądzie
  • mniej trzeba pamiętać złącza
  • lżejszy i / lub bardziej kompaktowy
  • lepsze ponowne wykorzystanie starszych adapterów (ludzie zapłacą dobre pieniądze za pracę MagSafe, a także za części MacSafe za swoje potrzeby, ponieważ Apple nie sprzedaje ich bezpośrednio)
  • nowsze zasilacze do komputera MacBook

Zobacz http://www.anandtech.com/show/8539/usb-power-delivery-v20-and-billboard-device-class-v10-specifications-finified, aby uzyskać przyjemny przegląd tego, dlaczego USB PD 2.0 jest dobrym standardem do ładowania w przyszłości.


1
cześć! to ja dodałem nagrodę, a nie OP. I szczególnie szukam użycia kabla ładującego mój piorun do mojego nowego MBP (patrz opis nagród)
użytkownik

@ użytkownik Mam świetny sposób na ładowanie twojego MBP bezpośrednio z twojego Thunderbolt Display, zobacz moją odpowiedź .
owlswipe

bmike, przegłosowano, ponieważ nie jest to tak, o co prosi OP lub bountier
owlswipe

@owlswipe Pamiętaj, że nie wszystkie kable USB-C obsługują dostarczanie energii w odpowiedzi. Jeśli chcesz -1 tego postu, w porządku. 29-calowy MacBook działa dobrze na 1A USB, ale pro (esp 15) potrzebuje znacznie więcej mocy dostarczonej w moim doświadczeniu. Z czasem możesz nawet dojść do moich poglądów, że używanie starej ładowarki z nowym sprzętem jest po prostu głupie w prawie każdym przypadku.
bmike

@bike Czy port USB z tyłu monitora nie ma 2,1 A? Jeśli nie, dlaczego nie miałby być? I dodałam twoją wskazówkę do mojej odpowiedzi, dzięki.
owlswipe

0

Złącze Apple MagSafe jest własnością firmy Apple. Właśnie dlatego masz trudności ze znalezieniem: Nie ma tutaj rozwiązań innych firm.

To, że Apple nie uznałoby tego za rozwiązanie scenariusza, jest dla mnie tajemnicą: prawie każdy klient Thunderbolt Display wymagałby takiego adaptera do nowego Macbooka. Zakładam, że według nich klienci wolą kupić nowy monitor?

2 sugerowane rozwiązania:

1) Na szczęście dla ciebie kabel zasilający Magsafe z wyświetlacza Thunderbolt ma jeden cel: dostarcza tylko energię. Zastąpienie go nie powoduje utraty żadnej innej funkcji. Dlatego możesz po prostu dodać zasilacz USB-C (podłączony do ściany / sieci) i poprowadzić kabel obok kabla Thunderbolt od monitora. Po prostu ukryj kabel Magsafe.

Tak, może to być nieco bardziej nieestetyczne niż dwa obecne kable, ale powinno być łatwe do wykonania i może być równie łatwo ukryte, jak bieżąca konfiguracja.

2) Odniosłem wielki sukces w użyciu portu dokującego Thunderbolt (obecnie UBS-C ), ukrytego pod moim biurkiem. Mój monitor, zewnętrzny dysk twardy, sieć itp. Są podłączone do stacji dokującej, a ja mam jeden kabel Thunderbolt (USB-C) ze stacji dokującej. Za moim monitorem podłączono mały koncentrator USB, aby zastąpić wygodne porty USB, które dostałbym z wyświetlacza Apple.


0

AKTUALIZACJA: Podobno Snapinator to oszustwo

Nie usuwam tej odpowiedzi, aby ludzie * nie kupowali jej * .

Nie jest jasne, czy złącze Snapnatora będzie w stanie zaakceptować rzeczywisty kabel MagSafe, ale nawet jeśli tak nie jest, może być ciekawą opcją.

Snapnator na Kickstarterze : złącze zasilania magnetycznego dla wszystkich laptopów USB-C


Złącze Snapnator to oszustwo. Zamówiłem jeden 2 miesiące temu i zapłaciłem za to i nigdy nie dotarło. Kilka razy wysłano e-maila z pytaniem i nigdy nie otrzymałem odpowiedzi. Następnie przeprowadził więcej badań w Internecie i stwierdził, że ten sam facet najwyraźniej miał już takie same sztuczki: forums.macrumors.com/threads/snapnator-is-a-scam.2025812
Ker Wells

@Ker Wells: Przykro nam, że jeśli korzystałeś z systemu PayPal, masz 60 dni na zażądanie zwrotu pieniędzy. Zamówiłem jeden, ale zdałem sobie sprawę, że nie jest kompatybilny z magsafe firmy Apple, więc poprosiłem sprzedawcę o zwrot pieniędzy następnego dnia i odzyskałem pieniądze.
ccpizza
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.