Brak dźwięku po instalacji sterowników Windows (Boot Camp) Windows 8.1


-1

Mam zainstalowany system Windows na moim MacBooku. Jedynym problemem jest to, że nie słyszałem żadnego dźwięku, mimo że sterowniki zostały zainstalowane. Powiedziano mi, że powoduje to Boot Camp i że powinienem użyć narzędzia Windows USB Creation.

Zrobiłem to dzisiaj i utworzyłem partycję na Disk Utility, podłączyłem pamięć USB i jest ona rozpoznawana na moim pulpicie OS X. Sprawdziłem Narzędzie dyskowe i ono też tam jest. Uruchomiłem ponownie komputer i nacisnąłem, ⌥ Optionaby otworzyć Menedżera uruchamiania, a dysk USB nawet się nie pokazuje.

Zainstalowałem REFIt i to nie pomogło. Zauważyłem, że w Narzędziu dyskowym jest napisane, że USB nie jest już obsługiwane przez SMART, więc czy to może być czynnik? W końcu będę musiał się poddać i zainstalować system Windows za pośrednictwem Boot Camp i nie będzie już dźwięku.


Macbook Pro 2011 13 "(Early) - 10.9.5 (wyczyściłem wszystkie dyski za pomocą polecenia w wierszu polecenia w systemie Windows, nie wiedząc, że usunę OS X, dlatego jestem obniżony).


REFIt jest przestarzały. Jeśli używasz yosemite, użyj rEFInd. Powiedzieli, że yosemite kazał im dostosować to do pracy.
TheBro21

Zamieściłem pełny samouczek na temat tego, jak prawidłowo zrobić bootowalny USB i jak zainstalować REFI i spodziewając się, że używasz yosemite (działa również na mavericks)
TheBro21

Czy wiecie też, jak mogę naprawić dźwięk?
BenDent

Odpowiedzi:


1

Możesz wypróbować tę metodę, aby utworzyć dysk rozruchowy. Należy wykonać kopię zapasową USB i sformatować jako FAT32.

Ręczne tworzenie rozruchowego USB:

Najpierw odłącz USB i uruchom:

diskutil list

Zanotuj wynik. Następnie podłącz USB i uruchom diskutil listponownie. Zobaczysz, że jest jeszcze jeden dysk. Jeśli masz tylko HD i USB, to powinno być /dev/disk1dla Ciebie. Polecenie jest do sprawdzenia.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

To jest przykład wyniku. Sposób, w jaki wiesz, że jest to twój usb, polega na tym, że w jednej z linii będzie nazwa. Odzyskiwanie HD i Macintosh HD to główny dysk twardy. I /dev/disk2to jest USB (uwaga: to przykład z Internetu, więc może to nie być USB. Chodzi tylko o pokazanie, jak działa)

Po zdefiniowaniu USB / dev / disknumber, zanotuj ścieżkę do swojego ISO. Mój byłby:/Users/myusername/Desktop/Windows.iso

Następnie uruchom to ( ponownie, upewnij się, że sformatowano do FAT i utworzono kopię zapasową! )

sudo dd if=/Users/yourusername/Desktop/Windows.iso of=/dev/disk2 bs=1m
  • Pamiętaj, aby zastąpić swoją nazwę użytkownika nazwą użytkownika i właściwą ścieżką, a sisk2 numerem dysku.

  • Jeśli pojawi się błąd związany z bs, wymień 1m na 1M

Instalowanie rEFInd (jeśli nie widzisz USB)

Zdobądź REFI tutaj . Po pobraniu otwórz terminal, a cd /path/to/refindnastępnie po prostu wprowadź ./install.shTo pokaże, że powinieneś edytować plik konfiguracyjny znajdujący się w /efi/refind.conf(uwaga: sprawdź, czy ta ścieżka jest poprawna. Nie mogę teraz sprawdzić, ponieważ jestem na iPadzie). Edytuj za pomocą sudo open -e /efi/refind.confIstnieją komentarze, które będą powiedzieć, jak go edytować.


Dzięki za pomoc, ale czy wiesz, jak mogę sprawić, by dźwięk działał?
BenDent

@BenDent Jeśli poprawnie zainstalujesz system Windows, dźwięk powinien działać poprawnie. Jeśli nie, możesz potrzebować dodatkowych sterowników jądra, o których mógłbym zbadać. Obsługa systemu Windows i poprawnie zainstalowany system Windows na partycji, prawie na pewno będzie działać ...
TheBro21
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.