Czy mogę sprawić, by Kontrola misji wyświetlała zminimalizowane okna?


13

Exposé w Snow Leopard pokazywał zminimalizowane okna - jeśli w ogóle - w dedykowanym obszarze na dole. Było to niezwykle pomocne i wydajne, szczególnie w połączeniu z ustawieniem Docka „Minimalizuj okna w ikonie aplikacji”.

Kontrola misji najwyraźniej odbywa się przy takim zachowaniu, więc monitorowanie i pobieranie zminimalizowanych okien jest teraz uciążliwe.

Czy istnieje sposób, aby pokazać zminimalizowane okna w dowolnym miejscu w Kontroli misji?


Też bardzo za tym tęsknię. Mam nadzieję, że Apple to zmieni lub przynajmniej da nam taką możliwość. A może ktoś może znaleźć lub wprowadzić
poprawki

W ogóle nie tęsknię za ujawnieniem SL, szczególnie z tego powodu ... Ale zgadzam się, że Lion czegoś brakuje w celu lepszego zarządzania zminimalizowanymi oknami. Przynajmniej na Leopardzie wszyscy trzymaliby się w jednym miejscu doku.
cregox,

Odpowiedzi:


3

W przypadku ekspozycji (przeciągnięcie trzema palcami w dół lub dowolny skonfigurowany skrót) możesz przełączać wszystkie aplikacje, naciskając klawisz tab.

Naciśnięcie klawisza samodzielnie przejdzie przez każdą aplikację, pokazując wszystkie okna (zminimalizowane lub nie), naciśnięcie cmd i tab pokaże pasek ikon zamiany (na środku ekranu) w tym samym czasie, co przeglądanie aplikacji. Klawisze strzałek, a następnie Enter pomogą Ci wybrać okno, które chcesz.

Z pewnością nie jest tak elegancki, jak kiedyś SL, ale to jedyna rzecz, jaką znalazłem, że coś w rodzaju / może / może się zbliżać.


Command + Mission Control Key (F3 na moim Macbooku) również przyniesie exposé. A potem TAB, jak powiedział. +1 za jedyne, co można zrobić natywnie dla wszystkich moich badań poszło do tej pory.
cregox,

To nie działa dla mnie, kiedy przechodzę na kontrolę Misson (nie ważne jak), klawisz TAB wydaje się nie działać. Może jakieś ustawienie, które zmieniłem?
Juan A. Navarro

Od 10.11 Cmd + Tab podczas kontroli misji specyficznej dla aplikacji po prostu wyjdzie z kontroli misji i przejdzie do normalnego przełącznika Cmd + Tab. We wszystkich aplikacjach Kontrola misji Cmd + Tab nic nie robi.
echristopherson

1

Najprostszym sposobem jest użycie Exposé w aplikacji przy zminimalizowanych oknach, aby je wyświetlić.


2
Dwukrotne stuknięcie dwoma palcami ikony aplikacji w stacji dokującej uruchomi aplikację Exposé dla tej aplikacji.
David Barry

Nie jest to prawdziwe rozwiązanie. Jeśli masz otwartych wiele aplikacji z wieloma zminimalizowanymi oknami, dotarcie do żądanego okna zajmuje znacznie więcej czasu.
Fałszywe imię

1

Nie sądzę, że jest domyślnie włączony, ale możesz włączyć App Exposé (który pokazuje zminimalizowane okna) jako gest gładzika, używając trzech lub czterech palców w dół. Jest w gładziku> Więcej gestów. Jeśli nie jest to dokładnie to, czego szukasz, możesz również wypróbować Hyperdock , który replikuje funkcję aero peek systemu Windows 7 w systemie OS X; zawiera zminimalizowane okna.


Ja też niedawno zacząłem używać wersji próbnej HyperDock, aby zrekompensować tę zmianę Lion. Podoba mi się, ale nadal nie jestem zdecydowany, czy naprawdę wypełnia dziurę idealnie.
Randy6T9

Możesz także ustawić opcję ekspozycji aplikacji na skrót klawiaturowy, niestandardowy przycisk myszy lub gorący narożnik. Pokazuje zminimalizowane okna.
Paul Eccles,

1

Naciśnij, Command-Tabktóry pokaże aplikacje, w tym zminimalizowane. Podświetl ten, którego szukasz, zwolnij Tabi trzymając Commandwciśnięty Opt/Altprzed zwolnieniem wszystkich klawiszy. Spowoduje to wyświetlenie zminimalizowanej aplikacji.


dobra wskazówka, ale nie zadziała to w przypadku aplikacji z więcej niż 1 zminimalizowanym oknem, szczególnie jeśli jedno okno jest już uruchomione.
cregox,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.