Jak mogę wysłać zestaw zdjęć z iPhoto za pomocą mojego adresu gmail?


1

Mogę wysyłać zdjęcia z iPhoto w następujący sposób:

  1. Kliknij wydarzenie, aby otworzyć folder.
  2. Wybierz zdjęcia (za pomocą przesunięcie i dowództwo ).
  3. Wybierać E-mail... z Dzielić menu.

Spowoduje to wysłanie e-maila z mojego @ me.com adres.

Jak wysłać zdjęcia z innego adresu e-mail (takiego jak gmail)?

Oczywiście rozumiem, że mogę Odkryj w Finderze ... każde zdjęcie pojedynczo i dołącz je do wiadomości e-mail. Mogę także uruchomić ImageMagick na zdjęciach, a następnie wysłać wynik. Zamiast tego szukam szybkiej metody, która pozwala mi po prostu kliknąć, aby wybrać zdjęcia, a także daje mi możliwość wysyłania próbnych wersji zdjęć.

Odpowiedzi:


1

Gdy to zrobisz, powinieneś otrzymać listę rozwijaną, w której znajdują się różne adresy e-mail. Możesz tam wybrać. Jeśli twoja gmail nie pojawi się tam, przejdź do iPhoto w menu, kliknij Preferencje, kliknij Konta, kliknij plus, kliknij E-mail, kliknij Dodaj, kliknij Gmail i podaj odpowiednie informacje.


Dzięki ... Widzę to, ale mam problem z „Serwer e-mail nie rozpoznał kombinacji nazwy użytkownika i hasła”. Sprawcą może być podwójna kontrola gmaila (przez SMS-a telefonicznego). Kontrola...
Calaf

Może. Udało mi się dodać moje, ale zrobiłem to zanim dodałem uwierzytelnianie 2-czynnikowe do mojego konta Gmail. Po tym wszystko działało. Możliwe, że będziesz musiał wygenerować hasło aplikacji na swoim koncie google, a następnie użyć tego hasła zamiast tego, które zwykle wpisujesz.
noobiestofjavanoobs

1
To było to. Musiałem wygenerować hasło specyficzne dla iPhoto pod adresem security.google.com/settings/security/apppasswords
Calaf
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.