Jak wyeksportować wszystkie wiadomości e-mail ze skrzynki pocztowej w Apple Mail


10

Próbuję wyeksportować wszystkie wiadomości e-mail z konta, które skonfigurowałem i zamapowałem na pocztę Apple na moim komputerze. Istnieje 1200 e-maili. Konto nie jest już aktywne, więc próbuję wyeksportować wszystkie wiadomości e-mail ze skrzynki pocztowej w poczcie Apple do pliku .mbox, który mogę zaimportować gdzie indziej.

Problem polega na tym, że kiedy eksportuję skrzynkę pocztową, a następnie importuję ją gdzieś, jest tylko 88 e-maili, gdy powinno być 1200+.

Dlaczego eksportuje tylko niektóre e-maile i jak mogę to zrobić, aby eksportował je wszystkie?


Eksportuj za pomocą czego, skąd, gdzie?
Ruskes,

Próbuję wyeksportować za pomocą aplikacji Poczta, wybierając skrzynkę pocztową i eksportując skrzynkę pocztową. Próbuję teraz zaimportować go do Thunderbirda, aby sprawdzić, czy wszystkie e-maile są tam i nie ma ich.
Sum

Gdzie widzisz 1200+ i co to znaczy, że konto nie jest już aktywne? (czy to było konto IMAP)
Ruskes

To było konto IMAP, więc pobrałem 1200 wiadomości na mój komputer, kiedy zmapowałem je za pomocą IMAP. Teraz usunąłem mój serwer, na którym hostowałem wiadomości e-mail, więc istnieją one tylko na moim komputerze lokalnym, na którym zmapowałem je przez IMAP. Próbuję teraz wyeksportować je wszystkie do mbox, aby móc je zaimportować na zoho.com
Catfish

O ile wiem e-mail zoho nie odczytuje (nie importuje) plików e-mail typu Mac mbox. Najpierw musisz przekonwertować mbox na typ eml. Istnieje kilka bezpłatnych narzędzi do tego, a niektóre kosztują pieniądze (twój wybór). Thunderbird powinien być w stanie odczytać (IMPORT) mbox.
Ruskes,

Odpowiedzi:


6

Nie mogłem uruchomić eksportu nawet przy przebudowie skrzynki pocztowej. Jednak moim celem było po prostu zarchiwizowanie mojej starej poczty, niekoniecznie w formacie mbox, więc skopiowanie nieprzetworzonej skrzynki pocztowej z „mv” było odpowiednie dla moich celów.

Po kilku próbach i błędach znalazłem ścieżkę ~/Library/Mail/V3/IMAP-<account-name>/. Udostępniam go tutaj, na wypadek gdyby ktokolwiek inny był na tej samej łodzi.


Chyba masz na myśli cpniemv
cglacet

2

Ok, najpierw uporządkujmy nasze liczby.

Wybierz skrzynkę pocztową (Skrzynka odbiorcza), którą próbujesz wyeksportować, a następnie zaznacz wszystkie wiadomości i użyj Oznacz jako nieprzeczytane.

Teraz spójrz, ile to pokazuje w tej skrzynce pocztowej.

Teraz eksport powinien wyeksportować je wszystkie.

Następnie wykonaj skrzynkę importową w celu weryfikacji. Użyj Importuj skrzynki pocztowe w menu Plik, a następnie wybierz eksportowany plik mbox. Liczba powinna być taka sama jak eksport. Teraz możesz usunąć niepotrzebną już skrzynkę importową.

Nie należy tego mylić ze skrzynką odbiorczą na serwerze (od dostawcy poczty e-mail), do której można uzyskać dostęp tylko do prawdziwego Internetu.

Ponieważ Twoje konto nie jest już aktywne, i tak nie możesz pobrać tych wiadomości z serwera, dopóki go nie uaktywnisz. Mogą one nadal być dostępne, aby je zdobyć. Jeśli usuniesz internetowe konto e-mail, gra się skończy.

Aby uzyskać większą jasność, określ, jakiego dostawcy poczty e-mail używałeś dla tego e-maila.


Nie ma oznaczenia jako nieprzeczytanej opcji: snag.gy/doRyx.jpg . Informacje o koncie pokazują 2766 wiadomości snag.gy/ucweJ.jpg
Sum

1
Dzięki za zrzuty ekranu. Najpierw, gdy użyjesz Oznacz jako przeczytane, a następnie przejdź ponownie, teraz zmieniło się na Oznacz jako nieprzeczytane, jest to przełącznik flip-flop. po drugie, skrzynka odbiorcza poczty wyświetla 1199 nieprzeczytanych wiadomości, ale wyświetla także znak ostrzegawczy, że skrzynka odbiorcza nie jest w trybie online (nie jest połączona z serwerem. Po uzyskaniu informacji o koncie trafia ona na konto ONLINE i pokazuje sytuację tam Pojawiło się ostrzeżenie, że konto jest offline, więc liczby się nie zgadzają. Jeśli postępujesz zgodnie z powyższą procedurą, przetestuj eksport ze skrzynki odbiorczej, która znajduje się w poczcie Mac.
Ruskes

Proszę nie mylić 2 skrzynki odbiorczej. Jeden znajduje się na komputerze Mac, drugi na serwerze (połączenie internetowe). Nie masz 2766 wiadomości na poczcie Macintosh do wyeksportowania, są one na serwerze. Najpierw musisz je pobrać z serwera.
Ruskes,

Ok po zaznaczeniu wszystkich jako przeczytanych, a następnie nieprzeczytanych, na moim lokalnym komputerze jest 1382
Catfish

Dziękujemy, więc teraz pierwszym testem jest wyeksportowanie ich wszystkich, a następnie zaimportowanie z powrotem do poczty i sprawdzenie liczby, aby sprawdzić, czy eksportowanie działa. Następnym krokiem będzie przetestowanie importowania do Thunderbolt - Zoho.
Ruskes

1

Rozwiązywanie irytujących Nie można zaimportować niektórych wiadomości - Błąd w Mail.app.

Wymyśliłem dość prosty sposób, aby skopiować wszystkie wiadomości e-mail ze starego MacBooka na nową maszynę za pomocą Mail.app.

(MacOS Mojave 10.14.2; Mail 12.2)

Nie eksportuj swoich skrzynek pocztowych jako .mbox (Mail.app> Skrzynka pocztowa> Eksportuj skrzynkę pocztową ...)

Podczas importowania wcześniej wyeksportowanych plików .mbox na mój nowy Macbook prawie zawsze pojawia się następujący błąd:

Some messages could not be imported. The partially imported mailboxes are located in the mailbox named “Import” in the mailboxes list.

Dziwne jest to, że Mail.app nie mówi ci, które e-maile nie zostały skopiowane. Ta niepewność jest bardzo frustrująca, zwłaszcza gdy chcesz przenieść tysiące wiadomości e-mail.

Istnieje proste obejście problemu przy użyciu plików EML zamiast .mbox:

  1. W Finderze utwórz folder dla każdej skrzynki pocztowej, którą chcesz skopiować. W każdym razie powinieneś utworzyć co najmniej 2 foldery. Zobaczysz dlaczego wkrótce.
  2. W Mail.app wybierz jedną skrzynkę naraz. Zaznacz wszystkie wiadomości wewnątrz i przeciągnij je do odpowiedniego folderu w wyszukiwarce. Wiadomości e-mail są kopiowane do folderu jako EML.
  3. Na nowym komputerze otwórz Mail.app. Plik> Importuj skrzynki pocztowe…> Importuj dane z Apple Mail
  4. Ważny! Wybierz co najmniej 2 foldery do zaimportowania. Jeśli wybierzesz tylko jeden folder, Mail.app importuje każdy plik EML z własnej skrzynki pocztowej! (To by działało, ale usunięcie pustych skrzynek pocztowych zajmuje dużo czasu po przeniesieniu wszystkich wiadomości do jednej skrzynki pocztowej).

Gotowy! Dzięki tej technice skopiowałem tysiące e-maili z jednego Mail.app do innego Mail.app bez żadnych błędów.


Drake, dziękuję bardzo za to. niezwykle to jest jedyny sposób, aby to zrobić. dzięki.
Fattie

0

Nie mogłem również wyeksportować całej skrzynki pocztowej - wyeksportowano tylko 200 MB. Po wykonaniu Przebudowy skrzynki pocztowej (patrz Mailbox > Rebuildpasek menu) wszystkie wiadomości (1,25 GB) zostały wyeksportowane.


0

Mam dezaktywowane konto e-mail, które chciałbym wykonać kopię zapasową wszystkich e-maili lokalnie jako .mbox i można je łatwo przenosić między różnymi klientami e-mail (np. Z Mac Mail do Thunderbirda itp.).

Ale za każdym razem wybieram skrzynkę pocztową -> (kliknij prawym przyciskiem) Eksportuj skrzynkę pocztową, eksportuje ona tylko około 25 wiadomości e-mail z ogólnej liczby ponad 2000 wiadomości e-mail ..

Przez przypadek odkryłem, że sztuczka działa na mnie. Należy wybrać folder skrzynki pocztowej i użyć ikony małych ustawień (koła zębatego) u dołu panelu, aby dokonać eksportu! Wtedy przekonasz się, że wyeksportuje wszystkie wiadomości e-mail zawarte w tym folderze! To przynajmniej działało dla mnie, ale wydaje się, że jest to zdecydowanie błąd oprogramowania.

przycisk


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.