Pliki PDF wyglądające inaczej w Yosemite Preview.app [duplikat]


13

Właśnie zainstalowałem Yosemite na moim komputerze iMac i zauważyłem, że moje pliki PDF wyświetlane w Preview.app nie wyglądają tak samo jak w Mavericks. Jeśli przeglądam pliki PDF bezpośrednio w Safari, wszystko wygląda tak, jak powinno. Przeciwko temu w Preview.app wygląda to trochę tandetnie.

Czy jest ktoś, kto może to potwierdzić? A jeśli tak, to w jaki sposób mogę sprawić, aby Preview.app wyświetlał pliki PDF tak jak Safari?


1
Znalazłem plik PDF i wypróbowałem go na własnej maszynie. @srolle masz rację, że Preview i Safari renderują plik PDF inaczej. Nie sądzę jednak, aby była to inna czcionka. Wygląda nieco inaczej w sposobie renderowania pliku PDF. Wydaje się, że to Preview robi coś innego. Safari, Chrome i Firefox (które używają różnych silników do renderowania plików PDF) wyglądają mniej więcej tak samo, moim zdaniem.
Alistair McMillan

1
Ten błąd został zgłoszony w Społecznościach wsparcia Apple (patrz tutaj i tutaj ). Zobacz także dyskusję reddit .
Leo Fang

3
NIE naprawiono w 10.10.1 ...
poziom 1807

2
NIE naprawiono w 10.10.3. Frustrujące.
level1807

2
@LeoFang Tak, w końcu został naprawiony w 10.10.3! :)
joni,

Odpowiedzi:


0

Co zrobić, jeśli używasz programu Adobe Reader do izolacji problemów? Czy renderowanie jest wyraźne przy użyciu dedykowanego oprogramowania?

edycja: Wygląda na to, że Preview nie używa już renderowania subpikseli w Yosemite. Na razie nie ma poprawki, Apple prawdopodobnie włączy to w następnej aktualizacji OS X, ponieważ problem jest dość udokumentowany przez Internet


Szczerze mówiąc, głosowałbym za odpowiedzią, gdybym mógł. Po pierwsze, link, który podałeś, został wydany w maju, co najwyraźniej nie dotyczy naszego problemu. Po drugie, w komentarzach i innych powiązanych postach dokładnie omówiono, że wygładzanie czcionek nie jest używane przez Yosemite Preview.app i że renderowanie subpikseli jest wyłączone. Chociaż miło jest, że coraz więcej osób zauważa ten błąd, mam nadzieję, że odpowiedź powinna zostać opublikowana przed odrobieniem pracy domowej.
Leo Fang

Musiałeś przegapić moją edycję (znasz część pogrubioną czcionką ), która stwierdza, że ​​nie znajdziesz rozwiązania tego problemu, chyba że ktoś lub Apple zdecyduje się ponownie skompilować Preview.app, aby użyć renderowania subpikseli.
Florian Bidabe

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.