Poczta Mac nie działa po aktualizacji 10.8.5


2

Po zainstalowaniu aktualizacji Mountain Lion 10.8.5 poczta nie jest kojarzona z kontem e-mail i nie wychodzi (Wyjście jest wyszarzone - należy wymusić zamknięcie). Jednak konto e-mail jest skonfigurowane w preferencjach. Library / mail / V2 / maildata / account.plist wyświetla listę kont, a skrzynki pocztowe są nadal obecne w Library / mail / V2 / Mailboxes. Jeśli jednak wyloguję się jako użytkownik iMac i zaloguję się jako inny użytkownik, Poczta będzie działać poprawnie dla innego konta e-mail powiązanego z tym użytkownikiem. Czy 10.8.5 ogranicza liczbę kont do wiadomości e-mail? W konsoli pojawia się komunikat MailIAPlugin: „Próbowałem uzyskać ustawienia dla nieistniejącego konta”. Masz pomysł, jak uruchomić pocztę?


Ta odpowiedź od forum dyskusyjnego Apple zadziałała dla mnie: dyskusji.apple.com/message/20989931#20989931
Isaiah

Odpowiedzi:


1

Wyszarzone polecenie Wyjdź w poczcie zwykle wskazuje, że poczta jest zajęta robieniem czegoś (np. Synchronizacja) i nie pozwala wyjść.

Oto kilka kroków, które możesz zrobić:

1- Uruchom lekarza połączenia

2- Włącz okno aktywności, aby zobaczyć, co się dzieje (pobierz pocztę)

3- Usuń to konto i utwórz je ponownie. (nie martw się, twój e-mail powinien znajdować się na oryginalnym serwerze (np. Gmail), ale lepiej sprawdź to wcześniej.

4- Poczekaj, aż wypełni swój obowiązek. (jak aktualizacja 10000 e-maili)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.