Jak zatrzymać instalowanie aktualizacji programu Adobe Flash Player?


12

Aktualizacja Adobe Flash Player 11.0 ciągle się instaluje na moim HTC Desire. Przy ponad 17 MB, co popycha mnie do strefy „Low space”, a następnie Gmail przestaje się odświeżać itp., Co jest katastrofą.

Teraz, gdy mogę przejść do Ustawień -> Aplikacje i mogę odinstalować aktualizację (co pozostawia mi podstawową wersję Flash Playera, co jest dla mnie w porządku), kilka godzin później Flash ponownie się instaluje. Jest to nie tylko denerwujące, ale także kosztuje mnie dużo przepustowości.

Czy jest jakiś sposób, aby wyłączyć aktualizacje dla tej domyślnej aplikacji?


4
Wzywam do aktualizacji Flash Playera. Adobe Flash Player ma długą historię błędów bezpieczeństwa. Brak aktualizacji tej często używanej technologii internetowej może zagrozić bezpieczeństwu, a tym samym systemowi.
Flow

Tak, to dobra uwaga. Plus ulepszenia wydajności. Czy próbowałeś przenieść aplikacje na kartę SD, aby uzyskać więcej miejsca? Nie sądzę, że jest to opcja dla wszystkich wersji Androida, ale może działać dla ciebie.
zgina

@Flow: Dziękuję, doceniam ostrzeżenie. Jednak używam telefonu bardziej do sprawdzania Twittera i Gmaila niż przeglądania stron internetowych, więc dla mnie ważniejsze jest, aby działały. Gdybym musiał zrezygnować z przeglądania sieci ze względu na związane z tym ryzyko bezpieczeństwa, byłoby to do przyjęcia.
snth

1
@bendemes Tak, przeniosłem jak najwięcej na kartę SD i mam kartę SD 16 GB. Nadal jednak nękają mnie problemy z miejscem do przechowywania aplikacji. To naprawdę jedyna skarga, którą mam do HTC Desire. W nowych telefonach nie widzę niczego, co zmusiłoby mnie do uaktualnienia, z wyjątkiem tego, że ciągłe problemy z przestrzenią w moim Desire są główną irytacją. Ta aktualizacja Flash Playera to tylko najnowszy problem.
snth

Odpowiedzi:


12

Powinieneś być w stanie skonfigurować automatyczną aktualizację za pośrednictwem rynku. Otwórz rynek, przejdź do moich aplikacji i znajdź Adobe Flash Player i odznacz pole „Zezwalaj na automatyczną aktualizację”.


Jednym z problemów jest to, że nie mogę już używać przycisku „Aktualizuj wszystko”.
roxan

Nie sądzę, że odznaczenie automatycznego aktualizowania powinno powstrzymać Cię od Aktualizuj wszystko. Nie możesz używać aktualizacji wszystkich w przypadku aplikacji, które zmieniły tam wymagania dotyczące uprawnień, w przeciwnym razie powinno nadal działać poprawnie.
zgina

@bendemes Kiedy wyszukuję „Adobe Flash Player” na moim telefonie, nie pojawia się w aplikacji Android Market. Następnie szukałem go w Chrome na komputerze, znalazłem Flash Playera 11, zalogowałem się i spróbowałem wysłać go na urządzenie i mówi, że nie jest kompatybilny z moim urządzeniem. Obecnie jest odinstalowany, ale wydaje się, że czeka na najbardziej nieodpowiedni czas, a następnie rozpoczyna pobieranie ponownie, gdy korzystam z drogiego 3G.
snth

Po ponownej instalacji znalazłem go na rynku i mogłem odznaczyć opcję „Zezwalaj na automatyczną aktualizację”. Do tej pory nie przeinstalował się od tego czasu. Dzięki!
snth

1

AS per Jak ukryć aktualizacje przed rynkiem? możesz odłączyć aplikację od rynku za pomocą Titanium Backup. Długo naciśnij aplikację i kliknij odłącz od rynku. Pamiętaj jednak, że ta funkcja jest dostępna tylko w wersji darowizny aplikacji.


Dzięki, zobaczę, czy któryś z pozostałych sugeruje najpierw pracę dla mnie, ale jeśli nie, spróbuję tego. Waham się przed zainstalowaniem innej aplikacji (Titanium Backup), ale jeśli nic innego nie zadziała, wypróbuję ją.
snth

0

Napotkałem ten sam problem z moim D1 Droidem i po prostu go odinstalowałem. Aplikacja YouTube pobiera 99% tego, czego użyłbym Flash Playera.


To nie rozwiązuje problemu.
roxan

1
To całkowicie rozsądne kreatywne rozwiązanie. +1
Reid

@trlovejoy Odinstalowałem go wiele razy. Problem polega na tym, że ciągle się instaluje, a ponieważ jest to „aplikacja zapasowa” dostarczona z moim telefonem, nie udało mi się znaleźć sposobu, aby to wyłączyć.
snth

Spróbuj zrootować telefon, a następnie usuń pamięć flash.
Broam
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.