Jak ukryć aktualizacje przed rynkiem?


27

Mam aplikację, która ma aktualizacje, które zmniejszają jej funkcjonalność. Czy można ukryć aktualizacje, aby móc korzystać z funkcji „aktualizuj wszystko” lub aktualizować wszystkie aplikacje z listy bez martwienia się o aplikację? Utworzyłem kopię zapasową w Titanium Backup, więc będę mógł ją przywrócić, ale to trochę kłopotliwe. Również ciągłe powiadomienia „Dostępne nowe aktualizacje” są uciążliwe dla… szyi.Przepraszam! To drugie pytanie zawiera bardziej aktualne odpowiedzi, więc głosowałem za jego zamknięciem. Nawiasem mówiąc, dlaczego nie rozważyć scalenia obu stron?
Firelord

Odpowiedzi:2

Bez korzenia:

  1. zainstaluj Appbrain App Market
  2. odwiedź witrynę Appbrain i zaloguj się za pomocą konta Google
  3. uruchom aplikację Appbrain, zsynchronizuj zainstalowane aplikacje
  4. uruchom aplikację Playstore i wyłącz wszystkie kontrole aktualizacji

Teraz, aby sprawdzić dostępność aktualizacji, możesz użyć aplikacji Appbrain. Daje to, między innymi, możliwość ...

  • pomiń aktualizację dla danej aplikacji (ale tylko jednej - przypomnij, gdy dostępna będzie nowsza aktualizacja)
  • pomiń wszystkie aktualizacje dla danej aplikacji (tj. nigdy nie będziesz przypominany / informowany o jakichkolwiek aktualizacjach dla tej aplikacji

Dodatkowo zalecane: AppMonster Pro . Automatycznie tworzy kopie zapasowe dowolnej zainstalowanej / zaktualizowanej aplikacji. Jeśli więc coś nie działa z aktualizacją, po prostu zainstaluj poprzednią wersję - a następnie w aplikacji Appbrain zdecyduj o pominięciu tej konkretnej wersji. Lub jeśli zauważysz zbyt późno, że aktualizacja usunęła funkcjonalność: ta sama procedura, ale w aplikacji Appbrain zdecyduj, aby nigdy nie aktualizować tej aplikacji ponownie.


1

Wiem, że to stary wątek. Rozumiem, że Ti Backup działał przy odłączaniu aplikacji ze Sklepu Play. Ale rozumiem również, że to już nie działa. Dla tych, którzy są zainteresowani, stworzyłem aplikację, która robi to całkiem nieźle. Nazywa się to Ukryj aktualizacje w Sklepie Play . Jest wideo pokazujące aplikację w pracy. Dzięki

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.