AI, która może generować programy


10

Mam był patrząc pod Viv sztuczną inteligentnego agenta w rozwoju. W oparciu o to, co rozumiem, ta sztuczna inteligencja może wygenerować nowy kod i wykonać go na podstawie zapytania od użytkownika. Ciekawe, jak ta sztuczna inteligencja jest w stanie nauczyć się generować kod na podstawie niektórych zapytań. Jakie algorytmy uczenia maszynowego są zaangażowane w ten proces? Jedną z rzeczy, które rozważałem, jest podział zestawu danych programów krok po kroku. Na przykład:

Kod, który przyjmuje średnio 5 terminów

1 - Dodaj wszystkie 5 warunków razem
2 - Podziel przez 5

Następnie trenowałbym algorytm konwersji tekstu na kod. O ile się zorientowałem. Jednak nic nie próbowałem, ponieważ nie jestem pewien, od czego zacząć. Czy ktoś ma jakieś pomysły na wdrożenie Viv? Oto demonstracja Viv.

Odpowiedzi:


2

Sprawdziłem algorytmy genetyczne i tego rodzaju rzeczy, kiedy przyszedłem do tego filmu. Facet na filmie zdaje się wiedzieć, co robi, oglądałem go przez 20 minut. Interesujące rzeczy i idzie krok po kroku ze wszystkim.

https://vimeo.com/52539994

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.