Pytania otagowane jako wma

9
Konwertuj bibliotekę utworów WMA na MP3?
Wiem, że istnieją opcje, takie jak konwerter dźwięku, aby zrobić je jedną ścieżkę lub katalog na raz, ale czy są jakieś narzędzia, które będą rekurencyjnie przeszukiwać podkatalogi katalogu i konwertować wszystkie pliki WMA na MP3? Zasadniczo chciałbym pozwolić, aby to luźno na mojej ~ / Music i pozwoliło mu działać …
28 sound  conversion  mp3  wma 

4
Nie można odtwarzać plików wma, wmv lub 3gp
Odkąd zainstalowałem Ubuntu 14.04, nie mogę już odtwarzać plików wmv, wma lub 3gp w dowolnym odtwarzaczu (gxine - vlc - totem - itp.) Zainstalowałem ograniczone dodatki Ubuntu i ffmpeg. Moi przyjaciele, znalazłem rozwiązanie, a rozwiązaniem jest usunięcie wszystkich pakietów gstreamer, a następnie ponowne zainstalowanie.
12 vlc  wma  wmv 

6
Jak przekonwertować pliki wma na ogg?
Zainstalowałem „Sound Converter”, ale przy próbie użycia pojawia się błąd. Najpierw mówi mi, że potrzebuję wtyczki, która nie jest zainstalowana (więc muszę ją wyszukać), a następnie zgłasza „Nie udało się pobrać informacji o repozytorium”. Jestem w stanie zainstalować inne oprogramowanie w centrum oprogramowania, więc co jest nie tak?
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.