Pytania otagowane jako internet-radio

7
Jak słuchać radia z terminala?
Używam Ubuntu 12.04. Widząc tutaj, przeszedłem przez to Ale to nie wydaje się być praca ze mną. Oto mój ślad. raja@badfox:~$ mplayer www.live365.com MPlayer svn r34540 (Ubuntu), built with gcc-4.6 (C) 2000-2012 MPlayer Team mplayer: could not connect to socket mplayer: No such file or directory Failed to open LIRC …

4
Wyszukiwanie stacji dla Rhythmbox
Mogę wyszukiwać w Google stacje, których chciałbym słuchać, ale nie mogę znaleźć poprawnego adresu URL do umieszczenia w Rhythmbox, aby działały. Czy muszę znaleźć stacje, które oferują określony rodzaj protokołu? np. „PLS” (lista odtwarzania?) Gdzie są najlepsze miejsca na znalezienie stacji?


4
Czy Banshee może odtwarzać radio internetowe z plików .pls?
Ostatnio zainteresowałem się radiem internetowym i znalazłem kilka stacji, które chciałbym dodać w Banshee. Przykładami są stacje pokazane na stronie http://www.chronixradio.com/ - ale jedyną, którą mogę dodać w Banshee, jest stacja „Metal Masters”. Próbowałem uzyskać adresy URL dla wszystkich z „Słuchaj teraz” -> jeden z radioodbiorników -> „Strumienie MP3” -> …

4
Jak nagrywać radio internetowe?
W 10.04 było łatwo wyświetlać strumienie icecast; ale za każdym razem, gdy kliknę wtyczkę, nic się nie dzieje i nie jest ładowany żaden katalog strumieniowy. Wygląda na to, że wtyczka rejestratora stacji również zniknęła. Jeśli somenbody wymaga naprawy, to bardzo często.

4
Jak zintegrować Rhythmbox z radiem internetowym?
Bardzo lubiłem integrację menu dźwięku, które można wykonać za pośrednictwem Last.fm i obecnych stacji radiowych. Chciałem znaleźć sposób na słuchanie JazzRadio lub, w każdym razie , dowolnego radia w Internecie, które lubię. Próbowałem zainstalować wtyczkę do Rhythmbox, ale nie pojawiła się we wtyczkach (menu) radia internetowego w Rhythmbox.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.