Gdzie mogę kupić klawiaturę z logo Ubuntu na superklawie?


26

Czy ktoś wie, gdzie mogę kupić klawiaturę z logo Ubuntu na superkluczu? Jeśli nie, to gdzie mogę zdobyć trwałe trwałe małe plastikowe logo Ubuntu o średnicy od 8 do 9 mm, których można użyć do przyklejenia na klawiaturze?


Za to, co jest warte, są również klawiatury, które mają całkowicie pusty superklucz .
ændrük

Odpowiedzi:


25

Możesz kupić jeden z ZaReason.com , ale są one obecnie niedostępne.

System76 rozdaje darmowe naklejki Ubuntu, w tym te na Superklucz, instrukcje jak je zdobyć: http://www.system76.com/community/stickers/

alternatywny tekst


1
Poprosiłem o naklejki przynajmniej dwa razy, ale nigdy ich nie otrzymałem: /
Thomas Boxley,

To cudownie! Darmowe naklejki! Na pewno wyślę moją wstępnie zaadresowaną kopertę w przyszłym tygodniu; w Kanadzie jest dostawca!
Yanick Rochon

2
Dostałem darmowe naklejki „powered by Ubuntu” (kilka miesięcy temu), ale nie mam naklejki z meta-kluczem. Może nie było ich wtedy?
Ricket

Mam laptopa System76, ale właśnie zdjąłem okrągłą nalepkę z klawisza Super, ponieważ krawędzie chwytały cruft, a grubość mnie niepokoiła. Wciąż szukam pełnego klucza na czarnym tle naklejki związanej z Linuksem.
Lenna2

Kanoniczna sklep sprzedaje pakiety naklejek tutaj , że można użyć do zastąpienia wszystkich standardowych okien branding na komputerze, w tym dwie, które można wybrać na pokrycie logo Windows na super-klucz - jeden pomarańczowy na białym, a jeden biało-pomarańczowy. Wiele innych naklejek występuje również w tych dwóch wariantach.


1

Oto miejsce, w którym możesz zamówić niestandardowe klucze do klawiatur mechanicznych:

wasdkeyboards.com

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Połącz to z logo Ubuntu:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

i to może być bardzo fajne!0

Gorąco polecam wodoodporną 87-klawiszową mechaniczną klawiaturę do gier Turbot Anti-ghosting z niebieskim przełącznikiem. To mniej niż 40 USD (zapłaciłem 34 USD) i pasuje do klawiszy z WASD Klawiatury. Para klawiszy systemu operacyjnego Ubuntu kosztuje tylko 6 USD na klawiaturach WASD. Są też inne tanie mechaniczne klawiatury, każda z nich zrobi tak długo, jak będzie kompatybilna z przełącznikami Cherry MX.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.