Dlaczego nie mogę kupować aplikacji?


9

Chciałbym kupić trochę oprogramowania, ale kategoria „Do zakupu” w Centrum oprogramowania pozostaje rozpaczliwie pusta.

Jak aktywować dostępność takich aplikacji?

Czy to możliwe, że nie mogę połączyć się z Ubuntu One z powodu mojego proxy?


chcesz coś kupić konkretnie?
Stefano Palazzo

Myślę, że przyczyną mogą być ustawienia regionalne - usługi niewolne mogą czasami ograniczać się tylko do USA i Kanady lub czegoś podobnego.
Ivan

Nie, nie jest: Mógłbym raz raz przejrzeć pełną sekcję „Do zakupu” z bezpośrednim dostępem do Internetu.
Agmenor,

Odpowiedzi:


6

Najwyraźniej nie jestem w stanie połączyć się z Ubuntu One za serwerem proxy ...


Nie mogę uwierzyć, że jest to powód, dla którego twoja przeglądarka internetowa i apt-get działają.
Ivan

Zauważ, że inne programy też nie działają: Empatia, Second Life itp.
Agmenor,

wciąż nie ma sensu
RolandiXor


2

O ile mi wiadomo, Fluendo jest jedyną dostępną do tej pory aplikacją komercyjną. Miej na to oko, bo wkrótce powinno pojawić się więcej oprogramowania!


W rzeczywistości nawet Fluendo nie jest obecne w sekcji „Do zakupu”! Czy to dlatego, że mam 64 bity, czy dlatego, że nie aktywowałem repozytoriów?
Agmenor,

Nie jestem pewien, dlaczego to się dla ciebie nie pokazuje. Używam również AMD64 i widzę to; Wyłączyłem także wszystkie moje repozytoria i przeładowałem i nadal mogę je zobaczyć. Jakie repozytoria masz włączone?
Nick Pascucci,

extras.ubuntu.com/ubuntu i archive.canonical.com/ubuntu są włączone, tak jak wszechświat główny i ograniczony.
Agmenor,

2

Obecnie w centrum oprogramowania nie ma zbyt wielu aplikacji na sprzedaż. Infrastruktura jest jednak dostępna i zdecydowanie więcej opcji powinno być dostępnych w 11.04, a być może we wcześniejszych wersjach wraz z budowaniem trakcji. Na razie możesz korzystać z bezpłatnego oprogramowania dostępnego na oficjalnych kanałach i za pośrednictwem ppas .


2

Sekcja „Do zakupu” zapełnia się, choć bardzo powoli. Najwyraźniej dostępna jest teraz gra logiczna (nie mogę jej tam znaleźć, ale prawdopodobnie dlatego, że używam 64-bitowego systemu Ubuntu).

Jeśli chodzi o instrukcje, po prostu znajdź aplikację do zakupu, a następnie kliknij „Kup”. Powinno zostać wyświetlone okno z prośbą o utworzenie konta lub zalogowanie się.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.