Pytania otagowane jako tax-refunds

Wiele krajów oferuje zwrot podatku od towarów zakupionych przez gości zagranicznych. Użyj tego tagu, jeśli masz pytania dotyczące działania któregokolwiek z tych systemów zwrotów.

2
Zwolnienie z podatku w Tokio
Jestem z Indii i niedawno odwiedziłem Tokio. To była moja pierwsza zagraniczna podróż. Na międzynarodowym lotnisku Haneda kupiłem kilka przedmiotów, a zagraniczni nabywcy zwolnili podatek, kiedy pokazałem paszport, ale załączyli rachunek i paszport do paszportu. Co mam teraz zrobić z tym rachunkiem? Czy mogę go usunąć, czy powinienem pozostać w …

1
Zwrot podatku na lotnisku Narita w Japonii
Jestem turystą włoskim i kupiłem rzeczy tutaj w Japonii. Czy na lotnisku można uzyskać zwrot podatku? W szczególności interesuje mnie lotnisko Narita. W przypadku, gdy można określić, jakie produkty komercyjne są kwalifikowalne? (Np. Elektronika, ubrania, jedzenie itp.)

1
Czy ktoś rzeczywiście otrzymał zwrot GST z Indii?
W Indiach, Jeśli jesteś turystą do Indii Kupujesz coś i wyprowadzasz z kraju teoretycznie możesz ubiegać się o zwrot podatku GST. (GST to lokalny termin określający podatek od sprzedaży lub VAT). {Obecnie (2018) zastanawiają się nad zainstalowaniem „biur zwrotu podatku od sprzedaży turystom” na lotniskach - co jest powszechne w …


1
Zakupy bezcłowe na Wyspach Owczych
Mówi się tutaj, że mieszkańcy Wysp Owczych mogą spłacić podatek VAT od zakupów o wartości powyżej 300DKK na Wyspach Owczych. Czy może to dotyczyć zakupów czegokolwiek, do czego naliczany jest podatek VAT (np. Posiłki, napoje itp.), Czy tylko „przedmiotów” (np. Ubrań, pamiątek)?


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.