Pytania otagowane jako hawaii

Pięćdziesiąty i jedyny odizolowany stan USA. Nazywany stanem Aloha.

2
Jak wybrać się na wycieczkę łodzią podwodną?
Wiem, że niektóre firmy na Hawajach i wielki kajman oferują 45-minutowe wycieczki łodzią podwodną za 400 USD Czy istnieje sposób na uzyskanie bardziej autentycznych wrażeń, takich jak bycie na łodzi podwodnej przez cały weekend? A może potrzebujesz brata, który jest ex-granatową pieczęcią?

3
Jak dostać się na wyspę taśmową Mythbusters
Po obejrzeniu odcinka wyspy Duct na taśmie MythBusters pokazałem, że byłem całkowicie zakochany w tej niezamieszkanej wyspie. Mówią, że jest na Hawajach, ale nie ma więcej szczegółów. Jak nazywa się ta wyspa? jeśli tak jest! Czy istnieje sposób, aby się do niego dostać i spędzić tam noc lub dwie?

4
Czy można jechać na Hawaje?
Wiem, że nie ma żadnych dróg przez Pacyfik, oczywiście. Ale czy jest jakiś możliwy sposób, aby pojechać samochodem na Hawaje? Powiedzmy, że próbujesz pojechać do wszystkich 50 stanów w USA, czy istnieje niezbyt trudny sposób, aby przenieść ten sam pojazd na Hawaje?
18 usa  driving  hawaii 

4
Czy nie ma bezpośredniej prostej drogi z Wailea do trasy 37?
Hotel moich dziadków znajduje się w Wailea, ale mają ochotę pojechać Southern Road do Hana . Czy Mapy Google poniżej są prawidłowe? Czy naprawdę muszą marnować benzynę i czas, by napędzać krętą pętlę? Jeśli Mapy Google są prawidłowe, dlaczego nie zbudowano bezpośredniej drogi? Ziemia między Wailea a autostradą 37 wygląda …
16 hawaii  maui 
2
Zakwaterowanie, zabytki i jedzenie w Maui
Właśnie zarezerwowałem lot do Maui od 20 października do 7 listopada. Jestem zainteresowany poradami dotyczącymi Maui. Wiem, że mogę za to zdobyć Lonely Planet, ale najpierw chciałbym usłyszeć informacje z pierwszej ręki. Chcę dowiedzieć się, co robić, czego nie robić, co odwiedzać, czego unikać, a także kilka bardziej szczegółowych pytań, …Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.